Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Trøndelag

Trøndelag

Postadresse: Trøndelag fylkeskommune v/DKS, Postboks 2567, 7735 Steinkjer

Besøksadresse: Fylkets Hus, Erling Skakkesgate 14 (i Trondheim), Fylkets Hus, Seilmakergata 2 (i Steinkjer), 7725 Steinkjer

Telefon: 74 17 40 00

E-post:dks@trondelagfylke.no

Kontaktperson:Trøndelag fylkeskommune er operatør for Den kulturelle skolesekken i regionen på oppdrag fra staten v/Kulturtanken. Les mer på kulturtanken.no 

Kontaktperson:

Antall hendelser: 1092

Velg dato / Periode
Juli
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
27
1
2
3
4
5
6
7
28
8
9
10
11
12
13
14
29
15
16
17
18
19
20
21
30
22
23
24
25
26
27
28
31
29
30
31
1
2
3
4
Søndag 18. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 19. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 20. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 21. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 22. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 23. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 25. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: 40
  • Søndag 25. august. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 26. august. 2019
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Mandag 26. august. 2019
  • Fosslia skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Fosslia skole124 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30
    Fosslia skole124 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 26. august. 2019
  • Støren barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Støren barneskole131 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:10
    Støren barneskole131 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 27. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Tirsdag 27. august. 2019
  • Elvran skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Elvran skole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 27. august. 2019
  • Budal oppvekst (Midtre Gauldal)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 27. august. 2019
  • Singsås skole (Midtre Gauldal)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Tirsdag 27. august. 2019
  • Fagerhaug International School
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 28. august. 2019
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Onsdag 28. august. 2019
  • Skjelstadmark skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 28. august. 2019
  • Aune barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Aune barneskole188 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i to grupper


  • 10:30 - 11:10
    Aune barneskole220 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i to grupper


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Onsdag 28. august. 2019
  • Forradal Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 29. august. 2019
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Torsdag 29. august. 2019
  • Haraldreina skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 29. august. 2019
  • Drivdalen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Drivdalen skole37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vollan skole (tidl. Oppdal kristne)25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Vollan kommer til Drivdalen

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Torsdag 29. august. 2019
  • Hegra barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 29. august. 2019
  • Midtbygda skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Midtbygda skole83 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 30. august. 2019
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Fredag 30. august. 2019
  • Kvislabakken skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 30. august. 2019
  • Rennebu barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Fredag 30. august. 2019
  • Skatval skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15
    Skatval skole146 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 30. august. 2019
  • Soknedal oppvekst
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Soknedal oppvekst148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 1. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: 40
  • Søndag 1. september. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 2. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 2. september. 2019
  • Høylandet barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Byåsen skole178 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:00
    Byåsen skole178 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 2. september. 2019
  • Haltdalen oppvekstsenter (tidl. Grøt skole)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Frosta skole102 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Frosta skole102 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Katarina BarrukMusikk
  • Varighet:
  • Mandag 2. september. 2019
  • Krokstadøra oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Snåsa Montessoriskole42 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Snåsa skole102 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Åarjel-saemiej skuvle19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Snåsa Montessoriskole og Åarjel-saemiej skuvlo kommer til Snåsa skole.

Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 2. september. 2019
  • Hov skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:10
    Hov skole106 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 3. september. 2019
  • Grong barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 3. september. 2019
  • Glåmos skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Glåmos skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Vikhammer ungdomsskole144 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elever ved Vikhammer fordeles i to grupper.

    Lokaler blir Ytre Malvik samfunnshus

  • 10:30 - 11:10
    Vikhammer ungdomsskole144 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elever ved Vikhammer fordeles i to grupper.

    Lokaler blir Ytre Malvik samfunnshus.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Meråker skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Meråker skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Fillan skole146 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 3. september. 2019
  • Brekken oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Brekken oppvekstsenter24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 3. september. 2019
  • Harran oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Harran oppvekstsenter45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 4. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 4. september. 2019
  • Namsskogan skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Namsskogan skole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Trones skole16 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Frosta skole98 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 4. september. 2019
  • Røros skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Røros skole156 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i to grupper.

  • 10:30 - 11:10
    Røros skole156 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i to grupper.

Produksjonsinformasjon
  • Katarina BarrukMusikk
  • Varighet:
  • Onsdag 4. september. 2019
  • Frøya ungdomsskole - Amfiet i Frøyahallen
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Frøya ungdomsskole64 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Mausund oppvekstsenter12 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Sørburøy skole2 deltakere: 10. trinn

    Alle ungdomsskoleelevene på Frøya kommer til Frøyahallen. Kommunekontakt sjekker lokalet.

  • 11:30
    Frøya ungdomsskole64 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Alle ungdomsskoleelevene på Frøya kommer til Frøyahallen. Kommunekontakt sjekker lokalet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 4. september. 2019
  • Røyrvik barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Meråker skole83 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Torsdag 5. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Sørli skole45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Hommelvik ungdomsskole144 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Konserten blir i Bruket Kulturhus.


  • 10:00 - 10:40
    Hommelvik ungdomsskole120 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Konserten blir i Bruket Kulturhus.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Bell skole95 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Bell skole95 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:10
    Sodin skole147 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 5. september. 2019
  • Stortangen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Stortangen skole66 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 6. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Selbustrand skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Øverbygda skole42 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Foreslår gymsal på Selbustrand som arena. Er det mest praktisk om Selbustrand og Øverbygda drar til Bell?

Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 6. september. 2019
  • Leka barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00
    Leka barne- og ungdomsskole33 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Tidspunkt tilpasses når det passer skolen på Leka og fergetider...

Produksjonsinformasjon
  • Katarina BarrukMusikk
  • Varighet:
  • Fredag 6. september. 2019
  • Halsa barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:20
    Halsa barne- og ungdomsskole58 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 8. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Søndag 8. september. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 9. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Mandag 9. september. 2019
  • Hegra ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Mandag 9. september. 2019
  • Fagerhaug skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Hommelvik skole124 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:40
    Hommelvik skole124 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Hommelvik skole124 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Mandag 9. september. 2019
  • Brundalen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Fillan skole71 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Mandag 9. september. 2019
  • Charlottenlund barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Lensvik skole63 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Tirsdag 10. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Tirsdag 10. september. 2019
  • Hegra ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Hallset skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:00
    Hallset skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Vuku oppvekstsenter102 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Løkken Verk montessoriskole34 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Løkken Verk montessoriskole kommer til Meldal Barne- og Ungdomsskole.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Saksvik skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:40
    Saksvik skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Saksvik skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:00
    Barman skole37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Tirsdag 10. september. 2019
  • Huseby barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Tirsdag 10. september. 2019
  • Flatåsen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Garnes oppvekstsenter44 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Helgådal Montessoriskole1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Finner ingen elever ved Helgådal Montessoriskole...?

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Rindal skole72 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Onsdag 11. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 11. september. 2019
  • Halsen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Dyrøy oppvekstsenter18 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Mausund oppvekstsenter5 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Sørburøy skole2 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    TUR:

    Dyrøy - Sørbuøy kl 08:20 

    Sørbuøy - Mausund kl. 09.20 - 10.15

    RETUR: Mausund 13:30 til Sørbuøy

    Sørbuøy - Dyrøy 14:50 - 15:40

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Testmann Minne skole173 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 11. september. 2019
  • Berg skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Leksdal skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vinne og Ness skoler83 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Ness og Vinne slås sammen til en skole fra høst 19. All undervisning flyttes til Ness skole. 216 elever til sammen. Har gitt den navnet "Vinne og Ness skoler" inntil nytt navn foreligger. Gymsalen på Ness er størst og kan brukes til konserter.


  • 12:30
    Vinne og Ness skoler133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Ness og Vinne slås sammen til en skole fra høst 19. All undervisning flyttes til Ness skole. 216 elever til sammen. Har gitt den navnet "Vinne og Ness skoler" inntil nytt navn foreligger. Gymsalen på Ness er størst og kan brukes til konserter.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Frøya ungdomsskole127 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Mausund oppvekstsenter12 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Sørburøy skole2 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Mausund og Sørburøy kommer til Sistranda.

    Her må tidspunkt og lokale avklares med kommunekontakt.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Vanvikan skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 11. september. 2019
  • Eberg skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 12. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 12. september. 2019
  • Halsen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Fillan skole146 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Vikhammer skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:40
    Vikhammer skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Vikhammer skole94 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 12. september. 2019
  • Spongdal skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Stiklestad skole218 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skal være på Stiklestad Nasjonale Kultursenter. En konsert pga et planlagt arrangement på Stiklestad denne dagen.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 12. september. 2019
  • Nypvang skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 13. september. 2019
  • Halsen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 09:40
    Sistranda skole114 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Sodin skole147 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Sveberg skole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:40
    Sveberg skole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Sveberg skole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 13. september. 2019
  • Nardo skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Lyngstad skole44 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Utøy skole76 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Lyngstad kommer til Utøy


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Halsa barne- og ungdomsskole109 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 13. september. 2019
  • Nidarvoll skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Grøtte skole138 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:15
    Mosvik skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Søndag 15. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 16. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Mandag 16. september. 2019
  • Rosten skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Utøy skole76 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Røra skole107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:30
    Glåmos skole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:50
    Brekkåsen skole162 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
    Eid skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Gåsbakken skole53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Melhuskulturen Sal



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Ekne skole66 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Mandag 16. september. 2019
  • Tonstad skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 17. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Frol barneskole174 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00
    Frol barneskole174 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Frol barneskole174 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • IscenesettelseVisuell kunst
  • Varighet:
  • Tirsdag 17. september. 2019
  • Mælan skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Tirsdag 17. september. 2019
  • Halsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Halsen skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper

  • 11:00
    Halsen skole103 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper

Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Tirsdag 17. september. 2019
  • Strindheim skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Lyngstad skole44 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Mosvik skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00
    Rostad ungdomsheim16 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sakshaug skole199 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Rostad kommer til Sakshaug. Det er max 16 elever ved Rostad.

Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Tirsdag 17. september. 2019
  • Ranheim skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Ranheim skole63 deltakere: 7. trinn

    Ranheim skole holder til på Brøset skoleåret 2019/20, adresse: Granåsvegen 6, 7046 Trondheim

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Sandvollan skole93 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 18. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • IscenesettelseVisuell kunst
  • Varighet:
  • Onsdag 18. september. 2019
  • Stadsbygd skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Onsdag 18. september. 2019
  • Lånke skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Lånke skole89 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper

  • 10:30
    Lånke skole89 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Nesheim skole198 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30
    Nesheim skole198 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 18. september. 2019
  • Stavset skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Gimse skole253 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn

    Melhuskulturen Sal






Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Sandvollan skole93 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:25
    Ørmelen skole147 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:50
    Ørmelen skole147 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 18. september. 2019
  • Dalgård skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 19. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Halsan skole183 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • IscenesettelseVisuell kunst
  • Varighet:
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Testmann Minne skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Verdalsøra barneskole156 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15
    Verdalsøra barneskole156 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Beitstad skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Beitstad skole95 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Kvam skole65 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Kvam kommer til Beitstad

Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Stabbursmoen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Eid skole37 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Gimse skole37 deltakere: 7. trinn
    Lundamo skole150 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Rosmælen skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Melhuskuturen Sal

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Sakshaug skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Sakshaug skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Breidablikk skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Torsdag 19. september. 2019
  • Malm skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Folla skole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Malm skole75 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Folla kommer til Malm

Fredag 20. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • IscenesettelseVisuell kunst
  • Varighet:
  • Fredag 20. september. 2019
  • Vanvikan skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 20. september. 2019
  • Kattem Skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Ytterøy skole47 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Røra skole107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Fredag 20. september. 2019
  • Mære skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Mære skole116 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 20. september. 2019
  • Åsheim barneskole
Tidspunkt og deltakere
Søndag 22. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Søndag 22. september. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 23. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Mandag 23. september. 2019
  • Stokkan ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Mandag 23. september. 2019
  • Tanem skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • IscenesettelseVisuell kunst
  • Varighet:
  • Mandag 23. september. 2019
  • Åsly skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Ørmelen skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:40
    Ørmelen skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Ørmelen skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Mandag 23. september. 2019
  • Binde skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Binde skole66 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Ogndal skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Ogndal kommer til Binde

Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Mandag 23. september. 2019
  • Sørborgen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Ytterøy skole11 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Mandag 23. september. 2019
  • Byafossen skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 24. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Tirsdag 24. september. 2019
  • Stokkan ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Hov skole24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Skolen deles i 2 grupper.

  • 12:00 - 13:30
    Hov skole24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Svanem skole21 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • IscenesettelseVisuell kunst
  • Varighet:
  • Tirsdag 24. september. 2019
  • Åsly skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Verdalsøra barneskole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:40
    Verdalsøra barneskole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Verdalsøra barneskole104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Tirsdag 24. september. 2019
  • Egge barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Egge barneskole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper

  • 10:30
    Egge barneskole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper

Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Tirsdag 24. september. 2019
  • Åsveien skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Halsa barne- og ungdomsskole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Tirsdag 24. september. 2019
  • Nyborg skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 25. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Stokkan ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Grøtte skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • kl ?
    Grøtte skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • kl ?
    Grøtte skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Håper det er mulig å dele 8 klasser i 6 grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:05 - 08:50
    Sodin skole75 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Sodin skole75 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Ven oppvekstsenter9 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • IscenesettelseVisuell kunst
  • Varighet:
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Botngård skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Henning skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Henning skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Ila skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Garnes oppvekstsenter44 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Leksdal skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vuku oppvekstsenter14 deltakere: 7. trinn

    Leksdag skole slutter kl. 12.00 på onsdager og er flytta fra kl 12.00 til kl 10.00 - sammen med Garnes.

  • 12:00 - 12:40
    Vuku oppvekstsenter88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Lade skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Onsdag 25. september. 2019
  • Steinkjer Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Steinkjer Montessoriskole45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    15 minutter å kjøre mellom Henning og Steinkjer Montessori

Torsdag 26. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Stokkan ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Grøtte skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • kl ?
    Grøtte skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • kl ?
    Grøtte skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • IscenesettelseVisuell kunst
  • Varighet:
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Botngård skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Steinkjer skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Vikåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Ness oppvekstsenter, avd. skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vinne skole83 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Ness og Vinne sammenslått fra høsten 2019.

  • 12:00 - 12:40
    Ness oppvekstsenter, avd. skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vinne skole83 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Jakobsli skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:35 - 13:20
    Vinjeøra skole17 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Torsdag 26. september. 2019
  • Lø skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Lø skole96 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    4 minutter å kjøre mellom Steinkjer skole og Lø skole

Fredag 27. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 27. september. 2019
  • Stokkan ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • IscenesettelseVisuell kunst
  • Varighet:
  • Fredag 27. september. 2019
  • Stoksund skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 27. september. 2019
  • Sjetne skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Stiklestad skole109 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Stiklestad skole109 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 27. september. 2019
  • Hårstad skole
Tidspunkt og deltakere
Søndag 29. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 30. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Veien HjemKunstarter i samspill, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Mandag 30. september. 2019
  • Turnéteatret i Trøndelag
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 30. september. 2019
  • Nærøysundet skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Nærøysundet skole132 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • IscenesettelseVisuell kunst
  • Varighet:
  • Mandag 30. september. 2019
  • Åset skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Mandag 30. september. 2019
  • Romolslia skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 30. september. 2019
  • Abelvær skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Abelvær skole8 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 5. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Mandag 30. september. 2019
  • Åsvang skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 1. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Veien HjemKunstarter i samspill, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Kimen Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • IscenesettelseVisuell kunst
  • Varighet:
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Ørland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Kolvereid skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Kolvereid skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i to grupper

  • 10:30
    Kolvereid skole120 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i to grupper

Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Hallset skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Tirsdag 1. oktober. 2019
  • Byåsen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 2. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Rindal skole31 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • kl ?
    Rindal skole31 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • kl ?
    Rindal skole31 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Håper det er mulig å dele 4 klasser i 3 grupper?

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Rørvik skole361 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • IscenesettelseVisuell kunst
  • Varighet:
  • Onsdag 2. oktober. 2019
  • Ørland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 2. oktober. 2019
  • Steindal skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 2. oktober. 2019
  • Austafjord skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Austafjord skole40 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 2. oktober. 2019
  • Utleira skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 3. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 3. oktober. 2019
  • Foldereid Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 3. oktober. 2019
  • Trondheim folkebibliotek
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DUO Sara og OleMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 3. oktober. 2019
  • Gravvik Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 4. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 4. oktober. 2019
  • Singsaker skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Newtopia 7. trinnFilm, Annet
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 4. oktober. 2019
  • Hårstad skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 14. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Orkanger barneskole24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • kl ?
    Orkanger barneskole24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • kl ?
    Orkanger barneskole24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    De 2 mest elevrike klassene deles i to. (3. og 4. per mai 2019.)

Produksjonsinformasjon
  • PropagandaKulturarv
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 14. oktober. 2019
  • Høylandet barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 120 minutter (filmen er 94 minutter)
  • Mandag 14. oktober. 2019
  • Melhus, kultursalen i rådhuset
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Berg skole22 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper fordelt på oppgitte tidspunkt. Elevene går.

  • 11:45
    Berg skole22 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper fordelt på oppgitte tidspunkt. Elevene går.

Tirsdag 15. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Hvordan vi ser verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 15. oktober. 2019
  • Meldal Barne- og Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hvordan vi ser verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 15. oktober. 2019
  • Løkken Verk montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tagg med vevVisuell kunst
  • Varighet: Dagsopplegg
  • Tirsdag 15. oktober. 2019
  • Namsos barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PropagandaKulturarv
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 15. oktober. 2019
  • Stortangen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 120 minutter (filmen er 94 minutter)
  • Tirsdag 15. oktober. 2019
  • Melhus, kultursalen i rådhuset
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PropagandaKulturarv
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 15. oktober. 2019
  • Sørli skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:30
    Sørli skole17 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Onsdag 16. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Årlivoll skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • kl ?
    Årlivoll skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Håper det er mulig å dele 3 klasser på 4 grupper.

Produksjonsinformasjon
  • Tagg med vevVisuell kunst
  • Varighet: Dagsopplegg
  • Onsdag 16. oktober. 2019
  • Høknes barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PropagandaKulturarv
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 16. oktober. 2019
  • Namsskogan skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 120 minutter (filmen er 94 minutter)
  • Onsdag 16. oktober. 2019
  • Buvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Buvik skole76 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 14:00
    Buvik skole76 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Åsvang skole18 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i fire grupper fordelt på to dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Åsvang skole18 deltakere: 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • PropagandaKulturarv
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 16. oktober. 2019
  • Røyrvik barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 17. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Lysheim skole11 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PropagandaKulturarv
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 17. oktober. 2019
  • Grong barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tagg med vevVisuell kunst
  • Varighet: Dagsopplegg
  • Torsdag 17. oktober. 2019
  • Salsnes oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 120 minutter (filmen er 94 minutter)
  • Torsdag 17. oktober. 2019
  • Børsa samfunnshus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PropagandaKulturarv
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 17. oktober. 2019
  • Snåsa Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 18. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Lensvik skole23 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • kl ?
    Lensvik skole23 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • PropagandaKulturarv
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 18. oktober. 2019
  • Snåsa skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:50 - 10:20
    Snåsa skole27 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 10:35 - 12:05
    Snåsa skole27 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:30 - 14:00
    Snåsa skole27 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Tagg med vevVisuell kunst
  • Varighet: Dagsopplegg
  • Fredag 18. oktober. 2019
  • Sørenget oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 120 minutter (filmen er 94 minutter)
  • Fredag 18. oktober. 2019
  • Inderøy Kulturhus - Kultursalen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 20. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 21. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 21. oktober. 2019
  • Åset skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Åset skole25 deltakere: 9. trinn

    Uke 43: Endre og Ted

Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 21. oktober. 2019
  • Stoksund skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Stoksund skole23 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Uke 43: Endre og Ted

Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 21. oktober. 2019
  • Skatval skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Skatval skole49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30 - 11:30
    Skatval skole49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 13:00
    Skatval skole49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Drivdalen skole27 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Tagg med vevVisuell kunst
  • Varighet: Dagsopplegg
  • Mandag 21. oktober. 2019
  • Strand barne og ungdomsskole (Osen)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Lauvsnes skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Chaplin!Film
  • Varighet: 60
  • Mandag 21. oktober. 2019
  • Overhalla barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:45
    Strand barne og ungdomsskole (Osen)29 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Seter skole: Båt Sætervika-Sandviksberget kl. 12.25-12.45. Retur kl. 16.10. Alt.: Seter drar til Lauvsnes.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Statland skole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 22. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 22. oktober. 2019
  • Åset skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ulyd i poesiLitteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 22. oktober. 2019
  • Inderøy ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 09:45
    Midtbygda skole23 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Skolen deles i 2 grupper. Elever fra Vognil ikke inkludert per 7/5, men det går bra i f.h.t. maks antall.

  • 12:30 - 14:00
    Midtbygda skole23 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Tagg med vevVisuell kunst
  • Varighet: Dagsopplegg
  • Tirsdag 22. oktober. 2019
  • Bangsund skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Chaplin!Film
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 22. oktober. 2019
  • Namsos ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Balkan BrasserieMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 22. oktober. 2019
  • Høknes barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Høknes barneskole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Høknes barneskole deles i tre grupper.

  • 10:30
    Høknes barneskole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Høknes barneskole deles i tre grupper.

  • 12:00
    Høknes barneskole126 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Høknes barneskole deles i tre grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Lauvsnes skole29 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Seter skole3 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Statland skole14 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Utvorda skole6 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Onsdag 23. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Hvordan vi ser verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 23. oktober. 2019
  • Åsen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 23. oktober. 2019
  • Åsly skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ulyd i poesiLitteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 23. oktober. 2019
  • Verdalsøra ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Chaplin!Film
  • Varighet: 60
  • Onsdag 23. oktober. 2019
  • Namsos ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 23. oktober. 2019
  • Lånke skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Lånke skole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30 - 11:30
    Lånke skole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 13:00
    Lånke skole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tagg med vevVisuell kunst
  • Varighet: Dagsopplegg
  • Onsdag 23. oktober. 2019
  • Otterøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Namdalseid skole107 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Nidarvoll skole26 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper fordelt på tre dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 09:45
    Steindal skole20 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Bangsund skole136 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Chaplin!Film
  • Varighet: 60
  • Onsdag 23. oktober. 2019
  • Jøa barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 24. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 24. oktober. 2019
  • Åsly skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ulyd i poesiLitteratur
  • Varighet: 45
  • Torsdag 24. oktober. 2019
  • Verdalsøra ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 24. oktober. 2019
  • Elvran skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:00 - 09:00
    Elvran skole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tagg med vevVisuell kunst
  • Varighet: Dagsopplegg
  • Torsdag 24. oktober. 2019
  • Overhalla barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Bangsund skole70 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Chaplin!Film
  • Varighet: 60
  • Torsdag 24. oktober. 2019
  • Høknes ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Vestbyen skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Vestbyen skole deles i to grupper.

  • 10:30
    Vestbyen skole112 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Vestbyen skole deles i to grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Steindal skole20 deltakere: 4. trinn
  • 11:45
    Nidarvoll skole26 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper fordelt på tre dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 24. oktober. 2019
  • Fagerhaug International School
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 25. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 25. oktober. 2019
  • Åsly skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Ulyd i poesiLitteratur
  • Varighet: 45
  • Fredag 25. oktober. 2019
  • Vuku oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Chaplin!Film
  • Varighet: 60
  • Fredag 25. oktober. 2019
  • Namdalseid skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tagg med vevVisuell kunst
  • Varighet: Dagsopplegg
  • Fredag 25. oktober. 2019
  • Hunn skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Namsos barneskole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Namsos barneskole deles i to grupper.

  • 10:30
    Namsos barneskole110 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Namsos barneskole deles i to grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Steindal skole20 deltakere: 4. trinn
  • 11:45
    Nidarvoll skole26 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper fordelt på tre dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Chaplin!Film
  • Varighet: 60
  • Fredag 25. oktober. 2019
  • Strand barne og ungdomsskole (Osen)
Tidspunkt og deltakere
Søndag 27. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 28. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Chaplin!Film
  • Varighet: 60
  • Mandag 28. oktober. 2019
  • Bangsund skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tagg med vevVisuell kunst
  • Varighet: Dagsopplegg
  • Mandag 28. oktober. 2019
  • Overhalla Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Otterøy skole81 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Otterøy skole44 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 120 minutter (filmen er 94 minutter)
  • Mandag 28. oktober. 2019
  • Verdal kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Okstad skole15 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Okstad skole15 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Chaplin!Film
  • Varighet: 60
  • Mandag 28. oktober. 2019
  • Statland skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Balkan BrasserieMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 28. oktober. 2019
  • Sørenget oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Hunn skole92 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 29. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Hvordan vi ser verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Tirsdag 29. oktober. 2019
  • Skogn barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tagg med vevVisuell kunst
  • Varighet: Dagsopplegg
  • Tirsdag 29. oktober. 2019
  • Vestbyen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Chaplin!Film
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 29. oktober. 2019
  • Lauvsnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 120 minutter (filmen er 94 minutter)
  • Tirsdag 29. oktober. 2019
  • Verdal kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Balkan BrasserieMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 29. oktober. 2019
  • Overhalla barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Vestbyen skole133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Chaplin!Film
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 29. oktober. 2019
  • Seter skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Seter skole7 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Onsdag 30. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Hvordan vi ser verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 30. oktober. 2019
  • Vårtun kristne Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 30. oktober. 2019
  • Hegra barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:10 - 09:10
    Hegra barneskole42 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 09:45 - 10:45
    Hegra barneskole42 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Tagg med vevVisuell kunst
  • Varighet: Dagsopplegg
  • Onsdag 30. oktober. 2019
  • Namdalseid skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Bangsund skole119 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Balkan BrasserieMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 30. oktober. 2019
  • Jøa barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 120 minutter (filmen er 94 minutter)
  • Onsdag 30. oktober. 2019
  • Verdal kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Brundalen skole22 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper fordelt på tre dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Ila skole22 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper fordelt på tre dager. Elevene går.

Produksjonsinformasjon
  • Chaplin!Film
  • Varighet: 60
  • Onsdag 30. oktober. 2019
  • Overhalla Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Chaplin!Film
  • Varighet: 60
  • Onsdag 30. oktober. 2019
  • Otterøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Namdalseid skole98 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Torsdag 31. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 31. oktober. 2019
  • Fagerhaug skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 09:45
    Fagerhaug skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tagg med vevVisuell kunst
  • Varighet: Dagsopplegg
  • Torsdag 31. oktober. 2019
  • Lauvsnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 120 minutter (filmen er 94 minutter)
  • Torsdag 31. oktober. 2019
  • Steinkjer kommunale kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Brundalen skole22 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper fordelt på tre dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Ila skole22 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper fordelt på tre dager. Elevene går.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Balkan BrasserieMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 31. oktober. 2019
  • Strand barne og ungdomsskole (Osen)
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Seter skole7 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Strand barne og ungdomsskole (Osen)57 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Seter kommer til Strand.

    Konsert må starte kl 10:30 pga båttider for elevene fra Seter.

Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 31. oktober. 2019
  • Forradal Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:15
    Folla skole15 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Malm skole62 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Folla kommer til Malm.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:45
    Otterøy skole38 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Fredag 1. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 1. november. 2019
  • Skjelstadmark skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Otterøy skole63 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Balkan BrasserieMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 1. november. 2019
  • Overhalla Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 120 minutter (filmen er 94 minutter)
  • Fredag 1. november. 2019
  • Steinkjer kommunale kino
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Brundalen skole22 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper fordelt på tre dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Ila skole22 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper fordelt på tre dager. Elevene går.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Bangsund skole48 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Hunn skole157 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Søndag 3. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 4. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 4. november. 2019
  • Ørland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Veien HjemKunstarter i samspill, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Mandag 4. november. 2019
  • Kulturhuset i Nærøy
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Vikåsen skole23 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Vikåsen skole23 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 5. november. 2019
  • Ørland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Veien HjemKunstarter i samspill, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Tirsdag 5. november. 2019
  • Inderøy Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Skaun Ungdomskole319 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Råssvollhallen


Onsdag 6. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 6. november. 2019
  • Ørland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Veien HjemKunstarter i samspill, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Onsdag 6. november. 2019
  • Kulturhuset Kuben
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 6. november. 2019
  • Halsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:30
    Halsen skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:00 - 11:00
    Halsen skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Åsheim barneskole22 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper fordelt på tre dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:30
    Hallset skole22 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper fordelt på tre dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Børsa skole255 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Råssvollhallen


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 7. november. 2019
  • Stadsbygd skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Veien HjemKunstarter i samspill, Scenekunst, Musikk
  • Varighet: ca 40 min
  • Torsdag 7. november. 2019
  • Dampsaga Kulturhus, Steinkjer
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Kun før lunsj

Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 7. november. 2019
  • Halsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:30
    Halsen skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:00 - 11:00
    Halsen skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Åsheim barneskole22 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper fordelt på tre dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:30
    Hallset skole22 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper fordelt på tre dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Hemnskjel oppvekstsenter11 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Krokstadøra oppvekstsenter20 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sodin skole168 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn
    Svanem skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Ven oppvekstsenter14 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vinjeøra skole37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Hemnehallen - vaktmester må rigge hallen dagen før. Skolen kan stille med bærehjelp. Kommunekontakt for DKS Randi Lund Bugten, tlf 959 67 916, har booket Hemnehallen til rigging 6.11, og til forestillinger 7.-8.11. Hennes mailadresse er Randi.Bugten@hemne.kommune.no og mailadresse

    til Hemnehallen er: booking@hemne.kommune.no





Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 8. november. 2019
  • Stadsbygd skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 8. november. 2019
  • Haraldreina skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Åsheim barneskole22 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper fordelt på tre dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:30
    Hallset skole22 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper fordelt på tre dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:30
    Frosta skole98 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Jakobsli skole18 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.


  • 11:45
    Jakobsli skole18 deltakere: 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Buvik skole406 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Skaunhallen


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 12:15
    Meråker skole83 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Tirsdag 12. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 13. november. 2019
  • Kvislabakken skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Stabbursmoen skole16 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Stabbursmoen skole16 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 14. november. 2019
  • Fosslia skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:30
    Fosslia skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:00 - 11:00
    Fosslia skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Ranheim skole22 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i 4 grupper fordelt på to dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Ranheim skole22 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i 4 grupper fordelt på to dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 15. november. 2019
  • Fosslia skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Fosslia skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30 - 11:30
    Fosslia skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 13:00
    Fosslia skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Ranheim skole22 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i 4 grupper fordelt på to dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Ranheim skole22 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i 4 grupper fordelt på to dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Høyeggen skole231 deltakere: 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Melhuskulturen Sal




Søndag 17. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 18. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 18. november. 2019
  • Botngård skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Balkan BrasserieMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 18. november. 2019
  • Hovin skole og barnehage
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Dalgård skole23 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i 4 grupper fordelt på to dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Dalgård skole23 deltakere: 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30
    Lundamo skole150 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 19. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 19. november. 2019
  • Botngård skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 14:00
    Rørvik skole23 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Høyeggen skole166 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Høyeggen skole deles i to grupper.

  • 10:30
    Høyeggen skole166 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Høyeggen skole deles i to grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 20. november. 2019
  • Botngård skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Eid skole88 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Gåsbakken skole53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Gåsbakken skole kommer til Eid

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 14:00
    Rørvik skole23 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Mausund oppvekstsenter22 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Sistranda skole262 deltakere: 10. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Det passer best for Mausund tidlig å¨formiddagen, kl 09:30 eller 10:00 f.eks.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Brekkåsen skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Brekkåsen skole deles i to grupper

  • 13:00
    Brekkåsen skole98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Brekkåsen skole deles i to grupper

Torsdag 21. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 21. november. 2019
  • Sør-Roan skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sør-Roan skole10 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Uke 37: Endre og Ted

Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 21. november. 2019
  • Brandsfjord barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 14:00
    Rørvik skole23 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Rosmælen skole116 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Strindheim skole22 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i 4 grupper fordelt på to dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Strindheim skole22 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i 4 grupper fordelt på to dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:50
    Dyrøy oppvekstsenter29 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Nabeita oppvekstsenter121 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Nordskag oppvekstsenter43 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sistranda skole64 deltakere: 1. trinn, 2. trinn
    Sørburøy skole7 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Viktig at forestillingen blir kl 11, pga skyss til Sørburøy skole.



Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Balkan BrasserieMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 21. november. 2019
  • Flå skole og barnehage
Tidspunkt og deltakere
Fredag 22. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 22. november. 2019
  • Mælan skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Mælan skole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Uke 37: Endre og Ted

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 14:00
    Rørvik skole23 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Gimse skole145 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Gimse  skole deles i to grupper.

  • 10:30
    Gimse skole145 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Gimse  skole deles i to grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Strindheim skole22 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i 4 grupper fordelt på to dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Strindheim skole22 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i 4 grupper fordelt på to dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Mandag 25. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 14:00
    Rørvik skole23 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 120 minutter (filmen er 94 minutter)
  • Mandag 25. november. 2019
  • Aune barneskole - Oppdal Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Utleira skole21 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper fordelt på tre dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Stavset skole28 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Røros skole184 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 14:00
    Rørvik skole23 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 120 minutter (filmen er 94 minutter)
  • Tirsdag 26. november. 2019
  • Aune barneskole - Oppdal Kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Peter og ulvenMusikk
  • Varighet: 45 min.
  • Tirsdag 26. november. 2019
  • Dampsaga Kulturhus, Steinkjer
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Beitstad skole89 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Egge barneskole148 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Kvam skole41 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Alle elevene kommer til Dampsaga. Skoler som trenger buss bestiller dette selv og oppgir fylkeskommunens fakturaadresse.

  • 11:00
    Binde skole38 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Henning skole46 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Mære skole115 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Ogndal skole30 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Steinkjer Montessoriskole40 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Alle elevene kommer til Dampsaga. Skoler som trenger buss bestiller dette selv og oppgir fylkeskommunens fakturaadresse.

  • 12:30
    Byafossen skole61 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Lø skole76 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Steinkjer skole155 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Alle elevene kommer til Dampsaga. Skoler som trenger buss bestiller dette selv og oppgir fylkeskommunens fakturaadresse.

Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 120 minutter (filmen er 94 minutter)
  • Tirsdag 26. november. 2019
  • Støren ungdomsskole (Midtre Gauldal) - Støren kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Tråante: Marja og KatarinaMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 26. november. 2019
  • Skjetlein videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Hov skole60 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Onsdag 27. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 14:00
    Rørvik skole23 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Utleira skole21 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper fordelt på tre dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Stavset skole28 deltakere: 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 120 minutter (filmen er 94 minutter)
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Hov skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 120 minutter (filmen er 94 minutter)
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Røros Storstuggu
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Utleira skole21 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper fordelt på tre dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
Produksjonsinformasjon
  • Tråante: Marja og KatarinaMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Charlottenlund videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Los BandoFilm
  • Varighet: 120 minutter (filmen er 94 minutter)
  • Fredag 29. november. 2019
  • Støren kulturhus
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 2. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Byåsen skole20 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i fire grupper fordelt på to dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Byåsen skole20 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i fire grupper fordelt på to dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Brandsfjord barne- og ungdomsskole44 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Stoksund skole33 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Sør-Roan skole18 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Åset skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Kan Brandsfjord og Sør-Roan komme til Åfjord for konsert? Da blir det to konserter mandag 2. des i Åfjord.

  • 12:00
    Åset skole133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 3. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00
    Botngård skole200 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Bjugnhallen?

  • 12:00
    Botngård skole152 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Vallersund oppvekstsenter63 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Bjugnhallen?

Onsdag 4. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Byåsen skole20 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i fire grupper fordelt på to dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Byåsen skole20 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i fire grupper fordelt på to dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
  • Tråante: Marja og KatarinaMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 4. desember. 2019
  • Ørland Kultursenter - Store sal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Brekstad barneskole210 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Ørland kulturhus?


  • 12:00
    Opphaug oppvekstsenter191 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Ørland kulturhus?


Torsdag 5. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Åsly skole185 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Har vært i kontakt med kommunekontakt Siri Kristine Størseth for hjelp til arena og fordeling.


  • 11:00
    Fevåg/Hasselvika skole40 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Mælan skole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Skaugdalen Montessoriskole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Åsly skole64 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Har vært i kontakt med kommunekontakt Siri Kristine Størseth for hjelp til arena og fordeling.


  • 12:00
    Stadsbygd skole186 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Har vært i kontakt med kommunekontakt Siri Kristine Størseth for hjelp til arena og fordeling.


Fredag 6. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Testmann Minne skole173 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Har vært i kontakt med kommunekontakt Siri Kristine Størseth for hjelp til arena og fordeling.


  • 11:00
    Vanvikan skole117 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Har vært i kontakt med kommunekontakt Siri Kristine Størseth for hjelp til arena og fordeling.


Mandag 9. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 10. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 12. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 16. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 17. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Våren 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
  • William WentonAnnet
  • Varighet: 45
  • Våren 2020
  • Stjørdal Voksenopplæringssenter
Tidspunkt og deltakere
Mandag 6. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Huseby barneskole24 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper fordelt på tre dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Lade skole20 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 7. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Statland skole15 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Utvorda skole2 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00
    Lauvsnes skole58 deltakere: 10. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Onsdag 8. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DUO Catharina & JieMusikk
  • Varighet: 35 min.
  • Onsdag 8. januar. 2020
  • Strand barne og ungdomsskole (Osen)
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 9. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • DUO Catharina & JieMusikk
  • Varighet: 35 min.
  • Torsdag 9. januar. 2020
  • Overhalla barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 10. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Hunn skole65 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Rosten skole28 deltakere: 4. trinn

    Elevene bruker 9t2 ved transport.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 12. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 13. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Brekkåsen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 09:30
    Brekkåsen skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:15 - 11:00
    Brekkåsen skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Tonstad skole24 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Tonstad skole24 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Eid skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:00
    Eid skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Tirsdag 14. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Hov skole60 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Botngård skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Flå skole og barnehage
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Botngård skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Hårstad skole19 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper og fordeler på tre dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Eberg skole20 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i tre grupper og fordeler på tre dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Gåsbakken skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:00
    Gåsbakken skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Torsdag 16. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Gimse skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Gimse skole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30 - 11:15
    Gimse skole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Gimse skole56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Botngård skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Vallersund oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Hovin skole og barnehage
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Ørland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 20. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Ekne skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Ekne skole14 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    + evt 5-åringer fra barnehager


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Åsen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Frol barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Frol barneskole148 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    + evt 5-åringer fra barnehager


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Trones skole10 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Mandag 27. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gjølme skole135 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Kulturhuset?

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Evjen skole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Kulturhuset?

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Beitstad skole95 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Folla skole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Malm skole75 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Lyngstad skole27 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Mosvik skole23 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Sjetne skole18 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Sjetne skole18 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Ytterøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Ytterøy skole10 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    + evt 5-åringer fra barnehager


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15
    Gjølme skole137 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 28. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Lensvik skole86 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Lysheim skole27 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Ogndal skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kvam skole65 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Ørland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Namsskogan skole25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Halsan skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Halsan skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    + evt 5-åringer fra barnehager


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Markabygda Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Opphaug oppvekstsenter191 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Kulturhuset?

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Brekstad barneskole210 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Kulturhuset?

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Høyeggen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Høyeggen skole48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:00 - 10:45
    Høyeggen skole48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30 - 11:15
    Høyeggen skole48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Ørland ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Stortangen skole41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Åsveien skole23 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i fire grupper fordelt på to dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Åsveien skole23 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i fire grupper fordelt på to dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Skogn barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Mælan skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:30
    Mælan skole18 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:45
    Sørli skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Torsdag 30. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Botngård skole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • kl ?
    Botngård skole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Kulturhuset?

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Binde skole66 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Rosmælen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 09:30
    Rosmælen skole34 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30 - 11:15
    Rosmælen skole34 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Stadsbygd skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Nesheim skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Nesheim skole122 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    + evt 5-åringer fra barnehager

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Åsveien skole23 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i fire grupper fordelt på to dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Åsveien skole23 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i fire grupper fordelt på to dager. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30
    Buvik skole210 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00
    Buvik skole210 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Høyeggen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:00
    Høyeggen skole48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LiftMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Vårtun kristne Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Fredag 31. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Henning skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Lundamo skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Lundamo skole45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30 - 11:15
    Lundamo skole45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Stadsbygd skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Børsa skole100 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Viggja skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:45
    Børsa skole143 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • UrettferdigKulturarv
  • Varighet: 120
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Testmann Minne skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 2. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 3. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Ekne skole31 deltakere: 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn

    Start i uke 6. Obs vinterferie uke 8.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Orkanger barneskole138 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Kulturhuset?

  • kl ?
    Orkanger barneskole138 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Kulturhuset?

Produksjonsinformasjon
  • Skriv for livetLitteratur
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Vanvikan skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vanvikan skole20 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • kl ?
    Vanvikan skole20 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Uke 6 og 7: Endre og Joakim

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • William WentonAnnet
  • Varighet: 45
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Åsen barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45
    Kattem Skole26 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

  • 11:45
    Kattem Skole26 deltakere: 4. trinn

    Skolen deler trinnet i to grupper på oppgitte tidspunkt. Elevene bruker 9t2 ved transport.

Produksjonsinformasjon
  • William WentonAnnet
  • Varighet: 45
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Skogn barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 4. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere