Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Trøndelag

Trøndelag

Postadresse: Trøndelag fylkeskommune v/DKS, Postboks 2567, 7735 Steinkjer

Besøksadresse: Fylkets Hus, Erling Skakkesgate 14 (i Trondheim), Fylkets Hus, Seilmakergata 2 (i Steinkjer), 7725 Steinkjer

Telefon: 74 17 40 00

E-post:dks@trondelagfylke.no

Kontaktperson:Trøndelag fylkeskommune er operatør for Den kulturelle skolesekken i regionen på oppdrag fra staten v/Kulturtanken. Les mer på kulturtanken.no 

Antall hendelser: 1338

Velg dato / Periode
September
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
36
31
1
2
3
4
5
6
37
7
8
9
10
11
12
13
38
14
15
16
17
18
19
20
39
21
22
23
24
25
26
27
40
28
29
30
1
2
3
4
Søndag 20. september. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Søndag 20. september. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 21. september. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Mandag 21. september. 2020
  • Gimse ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 22. september. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 12:00
    Folla skole17 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Tirsdag 22. september. 2020
  • Gimse ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 23. september. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 12:00
    Malm skole30 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Mellomtrinnet deles i 2 grupper.

Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 23. september. 2020
  • Gimse ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 24. september. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 12:00
    Malm skole30 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 24. september. 2020
  • Gimse ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 25. september. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 25. september. 2020
  • Gimse ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Lørdag 26. september. 2020
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Lørdag 26. september. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Søndag 27. september. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Søndag 27. september. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 28. september. 2020
Produksjonsinformasjon
  • LydløftMusikk
  • Varighet: 100 min
  • Mandag 28. september. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Mandag 28. september. 2020
  • Lundamo ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 29. september. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Lyngstad skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    På Nils Aas kunstverksted

Produksjonsinformasjon
  • LydløftMusikk
  • Varighet: 100 min
  • Tirsdag 29. september. 2020
  • Orkdal videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Tirsdag 29. september. 2020
  • Lundamo ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:30
    Mosvik skole27 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    På Nils Aas kunstverksted

Onsdag 30. september. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 10:15
    Sakshaug skole25 deltakere: 4. trinn

    På Nils Aas kunstverksted

  • 11:00 - 12:30
    Sakshaug skole29 deltakere: 3. trinn

    På Nils Aas kunstverksted

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Onsdag 30. september. 2020
  • Eid skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Eid skole14 deltakere: 10. trinn
  • 12:00 - 13:30
    Eid skole14 deltakere: 10. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Skaun Ungdomskole60 deltakere: 9. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning og det må kunne blendes. Utøveren har med egen Mac/PC. Utøver trenger prosjektor eller stor skjerm. Trenger mulighet for lyd. Som regel går dette via hdmi eller minijack til medbrakt MacBook.

  • 11:30 - 13:00
    Skaun Ungdomskole60 deltakere: 9. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning og det må kunne blendes. Utøveren har med egen Mac/PC. Utøver trenger prosjektor eller stor skjerm. Trenger mulighet for lyd. Som regel går dette via hdmi eller minijack til medbrakt MacBook.

Produksjonsinformasjon
  • LydløftMusikk
  • Varighet: 100 min
  • Onsdag 30. september. 2020
  • Melhus videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 1. oktober. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 10:15
    Sakshaug skole28 deltakere: 2. trinn

    På Nils Aas kunstverksted

  • 11:00 - 12:30
    Sakshaug skole28 deltakere: 1. trinn

    På Nils Aas kunstverksted

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 1. oktober. 2020
  • Øya ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Skaun Ungdomskole60 deltakere: 8. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning og det må kunne blendes. Utøveren har med egen Mac/PC. Utøver trenger prosjektor eller stor skjerm. Trenger mulighet for lyd. Som regel går dette via hdmi eller minijack til medbrakt MacBook.

  • 11:30 - 13:00
    Skaun Ungdomskole60 deltakere: 8. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning og det må kunne blendes. Utøveren har med egen Mac/PC. Utøver trenger prosjektor eller stor skjerm. Trenger mulighet for lyd. Som regel går dette via hdmi eller minijack til medbrakt MacBook.

Produksjonsinformasjon
  • LydløftMusikk
  • Varighet: 100 min
  • Torsdag 1. oktober. 2020
  • Charlottenlund videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 1. oktober. 2020
  • Melhus videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 2. oktober. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 12:00
    Steinkjer skole24 deltakere: 5. trinn

    Tog Steinkjer-Værnes kl. 14.37-16.02 el. 15.37-17.02. SAS TRD-BGO kl. 19.20-20.20 - se egen e-post.

Produksjonsinformasjon
  • KrokiVisuell kunst
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 2. oktober. 2020
  • Aglo videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LydløftMusikk
  • Varighet: 100 min
  • Fredag 2. oktober. 2020
  • Strinda videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 11. oktober. 2020
Produksjonsinformasjon
  • LydløftMusikk
  • Varighet: 100 min
  • Søndag 11. oktober. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 12. oktober. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime
  • Mandag 12. oktober. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Utstillinga leveres til Vollan skole.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Leksdal skole25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Frosta skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:00 - 10:45
    Frosta skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Frosta skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 12. oktober. 2020
  • Harran oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Ekne skole37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Kodeord OverlordLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 12. oktober. 2020
  • Brandsfjord barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TogrøvereFilm
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 12. oktober. 2020
  • Orkanger ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Orkanger ungdomsskole47 deltakere: 8. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Utøverne har med egen Mac/PC.

  • 11:15 - 12:45
    Orkanger ungdomsskole47 deltakere: 8. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Halsen skole63 deltakere: 4. trinn

    Elevene deles i fire grupper - to grupper den 12. og to grupper den 30. oktober.

  • 11:00 - 11:40
    Halsen skole49 deltakere: 3. trinn

    Elevene deles i fire grupper - to grupper den 12. og to grupper den 30. oktober.

Produksjonsinformasjon
  • LydløftMusikk
  • Varighet: 100 min
  • Mandag 12. oktober. 2020
  • Verdal videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 12. oktober. 2020
  • Høylandet barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jakob og NeikobLitteratur
  • Mandag 12. oktober. 2020
  • Markabygda Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Ness/Vinne skole27 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Tilpass tidspunktet ift skoleslutt

Produksjonsinformasjon
  • Kodeord OverlordLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 12. oktober. 2020
  • Sør-Roan skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 13. oktober. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • Jakob og NeikobLitteratur
  • Tirsdag 13. oktober. 2020
  • Skogn barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Frosta skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 13. oktober. 2020
  • Namsskogan skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Namsskogan skole22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Trones skole3 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Ness/Vinne skole27 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30 - 11:15
    Ness/Vinne skole27 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Ness/Vinne skole27 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Kodeord OverlordLitteratur
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 13. oktober. 2020
  • Stoksund skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TogrøvereFilm
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 13. oktober. 2020
  • Orkanger ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Hegra barneskole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper.

  • 11:00 - 11:40
    Hegra barneskole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper.

Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Tirsdag 13. oktober. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LydløftMusikk
  • Varighet: 100 min
  • Tirsdag 13. oktober. 2020
  • Grong videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:55
    Grong videregående skole10 deltakere: basen

    Mulig at de også kan ha med 5 elever fra barne- og ungdomsarbeiderfaget

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 13. oktober. 2020
  • Røyrvik oppvekstsenter avd. skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:00
    Åset skole60 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime
  • Tirsdag 13. oktober. 2020
  • Vollan skole (tidl. Oppdal kristne)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Meråker skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Kodeord OverlordLitteratur
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 13. oktober. 2020
  • Fagerenget Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 14. oktober. 2020
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 14. oktober. 2020
  • Grong barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime
  • Onsdag 14. oktober. 2020
  • Oppdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jakob og NeikobLitteratur
  • Onsdag 14. oktober. 2020
  • Skogn barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Stiklestad skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:15 - 11:00
    Stiklestad skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Stiklestad skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Meråker skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:00 - 10:45
    Meråker skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Meråker skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kodeord OverlordLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 14. oktober. 2020
  • Botngård skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TogrøvereFilm
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 14. oktober. 2020
  • Orkanger ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Skjelstadmark skole34 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper.

  • 11:00 - 11:40
    Skjelstadmark skole34 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper.

Produksjonsinformasjon
  • LydløftMusikk
  • Varighet: 100 min
  • Onsdag 14. oktober. 2020
  • Steinkjer videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Onsdag 14. oktober. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 15. oktober. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime
  • Torsdag 15. oktober. 2020
  • Oppdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jakob og NeikobLitteratur
  • Torsdag 15. oktober. 2020
  • Skogn barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Stiklestad skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 15. oktober. 2020
  • Stortangen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Stortangen skole24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Kodeord OverlordLitteratur
  • Varighet: 60
  • Torsdag 15. oktober. 2020
  • Vallersund oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hvordan temme elg?Litteratur
  • Varighet: 45
  • Torsdag 15. oktober. 2020
  • Tydal barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TogrøvereFilm
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 15. oktober. 2020
  • Grøtte skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Grøtte skole40 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Utøverne har med egen Mac/PC.

    Fint om skolen selv fordeler elevene nokså jent mellom de fire forestillingene torsdag og fredag.



  • 11:15 - 12:45
    Grøtte skole40 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LydløftMusikk
  • Varighet: 100 min
  • Torsdag 15. oktober. 2020
  • Mære landbruksskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Forradal Oppvekstsenter18 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Tidspunkt kan avtales med utøverne, dette er eneste konsert denne dagen.

Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Torsdag 15. oktober. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 15. oktober. 2020
  • Sørli skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:50 - 11:35
    Sørli skole33 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Ytterøy skole25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Kodeord OverlordLitteratur
  • Varighet: 60
  • Torsdag 15. oktober. 2020
  • Brekstad barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:15
    Bell skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 13:00 - 13:45
    Bell skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Fredag 16. oktober. 2020
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 16. oktober. 2020
  • Snåsa Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime
  • Fredag 16. oktober. 2020
  • Oppdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Nesheim skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:15 - 11:00
    Nesheim skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kodeord OverlordLitteratur
  • Varighet: 60
  • Fredag 16. oktober. 2020
  • Opphaug oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Bell skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30 - 11:15
    Bell skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • TogrøvereFilm
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 16. oktober. 2020
  • Grøtte skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Grøtte skole40 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 11:15 - 12:45
    Grøtte skole40 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:45
    Leksdal skole25 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 16. oktober. 2020
  • Snåsa skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LydløftMusikk
  • Varighet: 100 min
  • Fredag 16. oktober. 2020
  • Ole Vig videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Fredag 16. oktober. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 18. oktober. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime
  • Søndag 18. oktober. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 19. oktober. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:25 - 09:10
    Øverbygda skole21 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Frosta skole23 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 11:30 - 13:30
    Frosta skole23 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Nesheim skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:15 - 11:00
    Nesheim skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Foldereid Oppvekstsenter16 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Både Randi Fuglehaug,Skalla for 1.-4. og Monika, Steinholm, Mumiene våkner 5.-7. kommer samtidig - Hvert sitt klasserom/eller rom - Det er mest praktisk i forhold til transport og logistikk 

Produksjonsinformasjon
  • Mumiene våknerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 19. oktober. 2020
  • Foldereid Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Foldereid Oppvekstsenter14 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

     Både Randi Fuglehaug,Skalla for 1.-4. og Monika, Steinholm, Mumiene våkner 5.-7. kommer samtidig - Hvert sitt klasserom/eller rom - Det er mest praktisk i forhold til transport og logistikk 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:40 - 09:25
    Garnes oppvekstsenter20 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Er dette mulig for skolen?


Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime
  • Mandag 19. oktober. 2020
  • Leka barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BBoy For LifeKunstarter i samspill, Scenekunst, Film
  • Varighet: 150 min
  • Mandag 19. oktober. 2020
  • Grong videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:10 - 10:40
    Gimse ungdomsskole62 deltakere: 9. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning og det må kunne blendes. Utøveren har med egen Mac/PC. Utøver trenger prosjektor eller stor skjerm. Trenger mulighet for lyd. Som regel går dette via hdmi eller minijack til medbrakt MacBook.

  • 12:10 - 13:40
    Gimse ungdomsskole62 deltakere: 9. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning og det må kunne blendes. Utøveren har med egen Mac/PC. Utøver trenger prosjektor eller stor skjerm. Trenger mulighet for lyd. Som regel går dette via hdmi eller minijack til medbrakt MacBook.

Produksjonsinformasjon
  • TogrøvereFilm
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 19. oktober. 2020
  • Krokstadøra oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • 09:10 - 10:40
    Krokstadøra oppvekstsenter20 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Utøverne har med egen Mac/PC.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Lånke skole49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper.

  • 11:00 - 11:40
    Lånke skole49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 19. oktober. 2020
  • Rennebu EnSpire skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Hommelvik skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:35
    Brekkåsen skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:15
    Gåsbakken skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • TogrøvereFilm
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 19. oktober. 2020
  • Lensvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 14:00
    Lensvik skole51 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Utøverne har med egen Mac/PC.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:45
    Leka barne- og ungdomsskole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Både Randi Fuglehaug,Skalla for 1.-4. og Monika, Steinholm, Mumiene våkner 5.-7. kommer samtidig - Hvert sitt klasserom/eller rom - Det er mest praktisk i forhold til transport og logistikk 

Produksjonsinformasjon
  • Mumiene våknerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 19. oktober. 2020
  • Leka barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:45
    Leka barne- og ungdomsskole16 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

     Både Randi Fuglehaug,Skalla for 1.-4. og Monika, Steinholm, Mumiene våkner 5.-7. kommer samtidig - Hvert sitt klasserom/eller rom - Det er mest praktisk i forhold til transport og logistikk 

Tirsdag 20. oktober. 2020
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 20. oktober. 2020
  • Rennebu barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Frosta skole23 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 11:30 - 13:30
    Frosta skole23 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Nesheim skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:15 - 11:00
    Nesheim skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Ørmelen skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:25 - 11:10
    Ørmelen skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • TogrøvereFilm
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 20. oktober. 2020
  • Meldal Barne- og Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BBoy For LifeKunstarter i samspill, Scenekunst, Film
  • Varighet: 150 min
  • Tirsdag 20. oktober. 2020
  • Olav Duun videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime
  • Tirsdag 20. oktober. 2020
  • Nærøy ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Hommelvik skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00 - 11:45
    Hommelvik skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 13:00 - 13:45
    Hommelvik skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mumiene våknerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 20. oktober. 2020
  • Kolvereid skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Gravvik Oppvekstsenter5 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Kolvereid skole33 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

      Både Randi Fuglehaug,Skalla for 1.-4. og Monika, Steinholm, Mumiene våkner 5.-7. kommer samtidig - Hvert sitt klasserom/eller rom - Det er mest praktisk i forhold til transport og logistikk 

  • 10:30 - 11:15
    Kolvereid skole33 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

      Både Randi Fuglehaug,Skalla for 1.-4. og Monika, Steinholm, Mumiene våkner 5.-7. kommer samtidig - Hvert sitt klasserom/eller rom - Det er mest praktisk i forhold til transport og logistikk 

  • 12:00 - 12:45
    Kolvereid skole33 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Lånke skole49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper.

  • 11:00 - 11:40
    Lånke skole49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper.

Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Tirsdag 20. oktober. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 11:50
    Brekkåsen skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:05
    Brekkåsen skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Eid skole66 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Onsdag 21. oktober. 2020
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 21. oktober. 2020
  • Aune barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Aune barneskole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 09:30 - 10:15
    Aune barneskole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00 - 11:45
    Aune barneskole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Meråker skole20 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 11:30 - 13:30
    Meråker skole20 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Nesheim skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Ørmelen skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:25 - 11:10
    Ørmelen skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 09:30
    Rosmælen skole57 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Elvran skole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime
  • Onsdag 21. oktober. 2020
  • Nærøy ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Sakshaug skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00 - 11:45
    Sakshaug skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Hommelvik skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00 - 11:45
    Hommelvik skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 13:00 - 13:45
    Hommelvik skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BBoy For LifeKunstarter i samspill, Scenekunst, Film
  • Varighet: 150 min
  • Onsdag 21. oktober. 2020
  • Steinkjer videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mumiene våknerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 21. oktober. 2020
  • Nærøysundet skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TogrøvereFilm
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 21. oktober. 2020
  • Løkken Verk montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:45
    Løkken Verk montessoriskole35 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Utøverne har med egen Mac/PC.

Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Onsdag 21. oktober. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Høyeggen skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:05 - 12:50
    Høyeggen skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Jakob og NeikobLitteratur
  • Onsdag 21. oktober. 2020
  • Vårtun kristne Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:35
    Lundamo skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Fagerhaug skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Torsdag 22. oktober. 2020
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 22. oktober. 2020
  • Aune barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Aune barneskole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:30
    Meråker skole20 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 11:30 - 13:30
    Meråker skole20 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Halsan skole24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:15 - 11:00
    Halsan skole24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Ørmelen skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • TogrøvereFilm
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 22. oktober. 2020
  • Rindal skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:40 - 10:10
    Rindal skole35 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Utøverne har med egen Mac/PC.


  • 10:55 - 12:25
    Rindal skole21 deltakere: 10. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime
  • Torsdag 22. oktober. 2020
  • Nærøy ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Sakshaug skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00 - 11:45
    Sakshaug skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Austafjord skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Saksvik skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00 - 11:45
    Saksvik skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 13:00 - 13:45
    Saksvik skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • BBoy For LifeKunstarter i samspill, Scenekunst, Film
  • Varighet: 150 min
  • Torsdag 22. oktober. 2020
  • Levanger videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mumiene våknerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Torsdag 22. oktober. 2020
  • Austafjord skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Høyeggen skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:45 - 11:30
    Høyeggen skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Torsdag 22. oktober. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Rørvik skole44 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Rørvik skole44 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:05
    Lundamo skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:45 - 13:20
    Lundamo skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Mumiene våknerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Torsdag 22. oktober. 2020
  • Rørvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Rørvik skole38 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 22. oktober. 2020
  • Midtbygda Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Fredag 23. oktober. 2020
Produksjonsinformasjon
  • BBoy For LifeKunstarter i samspill, Scenekunst, Film
  • Varighet: 150 min
  • Fredag 23. oktober. 2020
  • Thora Storm videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 10:45
    Thora Storm videregående skole90 deltakere: Samfunnsfag vg1

    Ca. 180 elever fordeles på to forestillinger.

  • 11:00 - 13:30
    Thora Storm videregående skole90 deltakere: Samfunnsfag vg1

    Forestilling før og etter lunsj: 11.00-11.30: forestilling del 1; 11.30-12.30: lunsj; 12.30-14.30: forestilling del 2.

Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 23. oktober. 2020
  • Drivdalen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Drivdalen skole29 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Halsan skole24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:15 - 11:00
    Halsan skole24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime
  • Fredag 23. oktober. 2020
  • Austafjord skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Austafjord skole11 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Formidler: Kristina C. Karlsen

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Gimse skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:00 - 10:45
    Gimse skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Gimse skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Rørvik skole44 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:00 - 10:45
    Rørvik skole44 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Rørvik skole44 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Saksvik skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00 - 11:45
    Saksvik skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Mumiene våknerLitteratur
  • Varighet: 60
  • Fredag 23. oktober. 2020
  • Rørvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Rørvik skole38 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:15
    Rørvik skole38 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Rørvik skole38 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • TogrøvereFilm
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 23. oktober. 2020
  • Årlivoll skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Årlivoll skole26 deltakere: 8. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Utøverne har med egen Mac/PC.

  • 11:00 - 12:30
    Årlivoll skole43 deltakere: 10. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Skatval skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper

  • 11:00 - 11:40
    Skatval skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper

Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Fredag 23. oktober. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 23. oktober. 2020
  • Vollan skole (tidl. Oppdal kristne)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:35
    Gåsbakken skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:45
    Sveberg skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Søndag 25. oktober. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime
  • Søndag 25. oktober. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 26. oktober. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kodeord OverlordLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 26. oktober. 2020
  • Fevåg/Hasselvika skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BBoy For LifeKunstarter i samspill, Scenekunst, Film
  • Varighet: 150 min
  • Mandag 26. oktober. 2020
  • Byåsen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:50 - 11:20
    Byåsen videregående skole90 deltakere: ST (spanskklasser/ YF)

    60-90 per gruppe, vurder antall etter plass i rommet og smittevernhensyn.

  • 12:00 - 14:30
    Byåsen videregående skole90 deltakere: ST (spanskklasser/ YF)

    60-90 per gruppe, vurder antall etter plass i rommet og smittevernhensyn.

Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime
  • Mandag 26. oktober. 2020
  • Rørvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Rørvik skole29 deltakere: 10. trinn

    Formidler: Elisabeth Maria Toften

  • 12:00 - 13:30
    Rørvik skole29 deltakere: 10. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Sveberg skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00 - 11:45
    Sveberg skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 13:00 - 13:45
    Sveberg skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Eid skole36 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Hele skolen kan få tilbudet. Fordel elevene på de to visningene. 

    Her trengs et rom egnet for filmvisning og det må kunne blendes. Utøveren har med egen Mac/PC. Utøver trenger prosjektor eller stor skjerm. Trenger mulighet for lyd. Som regel går dette via hdmi eller minijack til medbrakt MacBook.


  • 11:30 - 13:00
    Eid skole36 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PolyfonaturaFilm, Musikk
  • Varighet: 90
  • Mandag 26. oktober. 2020
  • Lundamo ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Lundamo ungdomsskole57 deltakere: 8. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Se ellers det som står om utstyr under produksjonsinfo. 


  • 11:30 - 13:00
    Lundamo ungdomsskole57 deltakere: 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:10 - 10:40
    Krokstadøra oppvekstsenter9 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Ingen elever i 6. og 7. trinn p.t. Ev tilbud til 5. trinn.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:00
    Brekkåsen skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00 - 11:45
    Brekkåsen skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Haraldreina skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper


  • 11:00 - 11:40
    Haraldreina skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Austafjord skole40 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Tidspunkt kan avklares med utøverne, dette er eneste konsert denne dagen.

Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Mandag 26. oktober. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:00
    Mælan skole22 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    26 min Fevåg/hasselvika - Mælan

Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 26. oktober. 2020
  • Budal oppvekst (Midtre Gauldal)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fritt framAnnet
  • Varighet: 45
  • Mandag 26. oktober. 2020
  • Strand barne og ungdomsskole (Osen)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kodeord OverlordLitteratur
  • Varighet: 60
  • Mandag 26. oktober. 2020
  • Skaugdalen Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 27. oktober. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 27. oktober. 2020
  • Singsås skole (Midtre Gauldal)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime
  • Tirsdag 27. oktober. 2020
  • Rørvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kodeord OverlordLitteratur
  • Varighet: 60
  • Tirsdag 27. oktober. 2020
  • Stadsbygd skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Sveberg skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00 - 11:45
    Sveberg skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 13:00 - 13:45
    Sveberg skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PolyfonaturaFilm, Musikk
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 27. oktober. 2020
  • Lundamo ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Kvislabakken skole42 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper


  • 11:00 - 11:40
    Kvislabakken skole42 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper


Produksjonsinformasjon
  • Almir og PuffeneMusikk
  • Varighet: 35
  • Tirsdag 27. oktober. 2020
  • Nærøysundet skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Nærøysundet skole42 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

  • 10:30 - 11:10
    Nærøysundet skole42 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

  • 12:30 - 13:10
    Nærøysundet skole42 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Lundamo skole47 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Lundamo skole47 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Tirsdag 27. oktober. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:55
    Buvik skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Fritt framAnnet
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 27. oktober. 2020
  • Lauvsnes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:15
    Lauvsnes skole31 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BBoy For LifeKunstarter i samspill, Scenekunst, Film
  • Varighet: 150 min
  • Tirsdag 27. oktober. 2020
  • Bybroen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 15:30
    Bybroen videregående skole60 deltakere: Spansk (blanding av noen elever fra 1a_2a_og_3a), programfag: et av samfunnsfagene

    Har satt hendelse etter lunsj for å ha åpent for en annen skole før lunsj.

Onsdag 28. oktober. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 28. oktober. 2020
  • Glåmos skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 09:00
    Glåmos skole12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 09:00
    Skatval skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 09:30 - 10:15
    Skatval skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Kodeord OverlordLitteratur
  • Varighet: 60
  • Onsdag 28. oktober. 2020
  • Testmann Minne skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BBoy For LifeKunstarter i samspill, Scenekunst, Film
  • Varighet: 150 min
  • Onsdag 28. oktober. 2020
  • Tiller videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime
  • Onsdag 28. oktober. 2020
  • Rørvik skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Vikhammer skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00 - 11:45
    Vikhammer skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 13:00 - 13:45
    Vikhammer skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Thora Storm videregående skole27 deltakere: DH vg2, DH vg3, KDA vg1, KDA vg2, KDA vg3

    160 elever fra KDA vg1,2 og 3 + DH vg2 og 3 fordeles på 6 besøk over tre dager. Maks. 30 per besøk.

  • 11:00 - 12:30
    Thora Storm videregående skole27 deltakere: DH vg2, DH vg3, KDA vg1, KDA vg2, KDA vg3

    160 elever fra KDA vg1,2 og 3 + DH vg2 og 3 fordeles på 6 besøk over tre dager. Maks. 30 per besøk.

Produksjonsinformasjon
  • PolyfonaturaFilm, Musikk
  • Varighet: 90
  • Onsdag 28. oktober. 2020
  • Eid skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Eid skole36 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Se ellers det som står om utstyr under produksjonsinfo. 

  • 11:30 - 13:00
    Eid skole36 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:00
    Røra skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30 - 11:15
    Røra skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 28. oktober. 2020
  • Røros skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Røros skole41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:05 - 11:50
    Røros skole41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Fosslia skole61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i fire grupper; to grupper onsdag 28. og to grupper torsdag 29. oktober.

  • 11:00 - 11:40
    Fosslia skole61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i fire grupper; to grupper onsdag 28. og to grupper torsdag 29. oktober.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Rørvik skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

  • 10:30 - 11:10
    Rørvik skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

  • 12:30 - 13:10
    Rørvik skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Buvik skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:40 - 12:35
    Buvik skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Onsdag 28. oktober. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AntifestkomiteenLitteratur
  • Varighet:
  • Onsdag 28. oktober. 2020
  • Vollan skole (tidl. Oppdal kristne)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Halsen skole47 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AntifestkomiteenLitteratur
  • Varighet:
  • Onsdag 28. oktober. 2020
  • Midtbygda Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:05
    Eid skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Fritt framAnnet
  • Varighet: 45
  • Onsdag 28. oktober. 2020
  • Statland skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:15
    Statland skole14 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
    Utvorda skole6 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BBoy For LifeKunstarter i samspill, Scenekunst, Film
  • Varighet: 150 min
  • Onsdag 28. oktober. 2020
  • Charlottenlund videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 29. oktober. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Mosvik skole27 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Halsen skole47 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:00 - 10:45
    Halsen skole47 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Halsen skole47 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 29. oktober. 2020
  • Røros skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Røros skole41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:00 - 10:45
    Røros skole41 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime
  • Torsdag 29. oktober. 2020
  • Rennebu barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Åsly skole58 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 12:00
    Åsly skole58 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Vikhammer skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00 - 11:45
    Vikhammer skole28 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AntifestkomiteenLitteratur
  • Varighet:
  • Torsdag 29. oktober. 2020
  • Rennebu barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • BBoy For LifeKunstarter i samspill, Scenekunst, Film
  • Varighet: 150 min
  • Torsdag 29. oktober. 2020
  • Gauldal videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PolyfonaturaFilm, Musikk
  • Varighet: 90
  • Torsdag 29. oktober. 2020
  • Gimse ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:10 - 10:40
    Gimse ungdomsskole54 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Se ellers det som står om utstyr under produksjonsinfo.

    Fint om skolen fordeler elevene jevnt utover på de 7 forestillingene, slik at det ikke blir over 60 elever på noen av dem.


  • 11:30 - 13:00
    Gimse ungdomsskole54 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Torsdag 29. oktober. 2020
  • Aune barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Aune barneskole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i fire grupper; tre grupper torsdag og en gruppe fredag.

  • 10:30 - 11:10
    Aune barneskole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i fire grupper; tre grupper torsdag og en gruppe fredag.

  • 12:00 - 12:40
    Aune barneskole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i fire grupper; tre grupper torsdag og en gruppe fredag.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Fosslia skole61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i fire grupper; to grupper onsdag 28. og to grupper torsdag 29. oktober.

  • 11:00 - 11:40
    Fosslia skole61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i fire grupper; to grupper onsdag 28. og to grupper torsdag 29. oktober.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Rørvik skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

  • 10:30 - 11:10
    Rørvik skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

  • 12:30 - 13:10
    Rørvik skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Utøy skole36 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Eid skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Buvik skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:40 - 12:35
    Buvik skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Fritt framAnnet
  • Varighet: 45
  • Torsdag 29. oktober. 2020
  • Namsos barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 29. oktober. 2020
  • Brekken oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Svanem skole17 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AntifestkomiteenLitteratur
  • Varighet:
  • Torsdag 29. oktober. 2020
  • Rennebu EnSpire skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:00
    Lyngstad skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:55 - 14:35
    Sørli skole17 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Fredag 30. oktober. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:20
    Ven skole12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:00
    Lundamo ungdomsskole57 deltakere: 9. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning og det må kunne blendes. Utøveren har med egen Mac/PC. Utøver trenger prosjektor eller stor skjerm. Trenger mulighet for lyd. Som regel går dette via hdmi eller minijack til medbrakt MacBook.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 30. oktober. 2020
  • Haltdalen oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime
  • Fredag 30. oktober. 2020
  • Rennebu barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Sandvollan skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:30 - 11:15
    Sandvollan skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Hvordan temme elg?Litteratur
  • Varighet: 45
  • Fredag 30. oktober. 2020
  • Vikhammeråsen grendaskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AntifestkomiteenLitteratur
  • Varighet:
  • Fredag 30. oktober. 2020
  • Budal oppvekst (Midtre Gauldal)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Thora Storm videregående skole27 deltakere: DH vg2, DH vg3, KDA vg1, KDA vg2, KDA vg3

    160 elever fra KDA vg1,2 og 3 + DH vg2 og 3 fordeles på 6 besøk over tre dager. Maks. 30 per besøk.

  • 11:00 - 12:30
    Thora Storm videregående skole27 deltakere: DH vg2, DH vg3, KDA vg1, KDA vg2, KDA vg3

    160 elever fra KDA vg1,2 og 3 + DH vg2 og 3 fordeles på 6 besøk over tre dager. Maks. 30 per besøk.

Produksjonsinformasjon
  • PolyfonaturaFilm, Musikk
  • Varighet: 90
  • Fredag 30. oktober. 2020
  • Gimse ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Fredag 30. oktober. 2020
  • Aune barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Aune barneskole59 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i fire grupper; tre grupper torsdag og en gruppe fredag.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Halsen skole38 deltakere: 2. trinn

    Elevene deles i fire grupper, to grupper den 12. og to grupper den 30 oktober.

  • 11:00 - 11:40
    Halsen skole38 deltakere: 1. trinn

    Elevene deles i fire grupper, to grupper den 12. og to grupper den 30 oktober.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Snåsa skole39 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene deles i to grupper

  • 12:00 - 12:40
    Snåsa skole39 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene deles i to grupper

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Hegra barneskole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:15 - 12:00
    Hegra barneskole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Almir og PuffeneMusikk
  • Varighet: 35
  • Fredag 30. oktober. 2020
  • Leka barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Leka barne- og ungdomsskole35 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Tidspunkt avklares med utøverne, dette er eneste konsert denne dagen.

Produksjonsinformasjon
  • Fritt framAnnet
  • Varighet: 45
  • Fredag 30. oktober. 2020
  • Namsos barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Buvik skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:40 - 12:35
    Buvik skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Fredag 30. oktober. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AntifestkomiteenLitteratur
  • Varighet:
  • Fredag 30. oktober. 2020
  • Singsås skole (Midtre Gauldal)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:00
    Øya ungdomsskole51 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Hele skolen kan få tilbudet.

    Her trengs et rom egnet for filmvisning og det må kunne blendes. Utøveren har med egen Mac/PC. Utøver trenger prosjektor eller stor skjerm. Trenger mulighet for lyd. Som regel går dette via hdmi eller minijack til medbrakt MacBook.

Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Fredag 30. oktober. 2020
  • Midtbygda Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HistoriekistaKulturarv
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 30. oktober. 2020
  • Hov skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Hov skole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:35
    Rosmælen skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 13:25 - 14:00
    Rosmælen skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Søndag 1. november. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime
  • Søndag 1. november. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • Til Alt UteMusikk, Litteratur
  • Varighet: 45
  • Søndag 1. november. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 2. november. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 09:00
    Lånke skole49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 09:30 - 10:15
    Lånke skole49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:00 - 11:45
    Lånke skole49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:15 - 13:00
    Lånke skole49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 10:00
    Utøy skole20 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 13:30
    Utøy skole20 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AntifestkomiteenLitteratur
  • Varighet:
  • Mandag 2. november. 2020
  • Soknedal oppvekst
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime
  • Mandag 2. november. 2020
  • Støren ungdomsskole (Midtre Gauldal)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Thora Storm videregående skole27 deltakere: DH vg2, DH vg3, KDA vg1, KDA vg2, KDA vg3

    160 elever fra KDA vg1,2 og 3 + DH vg2 og 3 fordeles på 6 besøk over tre dager. Maks. 30 per besøk.

  • 11:00 - 12:30
    Thora Storm videregående skole27 deltakere: DH vg2, DH vg3, KDA vg1, KDA vg2, KDA vg3

    160 elever fra KDA vg1,2 og 3 + DH vg2 og 3 fordeles på 6 besøk over tre dager. Maks. 30 per besøk.

Produksjonsinformasjon
  • RumpaFilm, Scenekunst, Litteratur
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 2. november. 2020
  • Halsen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Halsen ungdomsskole40 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Flott om dere på skolen fordeler elevene slik dere synes det er best, sllik at det blir så nært 40 elever på hver av de åtte forestillingene som mulig!

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Utøverne har med egen Mac/PC.


  • 11:30 - 13:00
    Halsen ungdomsskole40 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PolyfonaturaFilm, Musikk
  • Varighet: 90
  • Mandag 2. november. 2020
  • Gimse ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Mandag 2. november. 2020
  • Drivdalen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Drivdalen skole29 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Til Alt UteMusikk, Litteratur
  • Varighet: 45
  • Mandag 2. november. 2020
  • Overhalla barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Snåsa Montessoriskole19 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Eneste konesrt denne dagen, så tidpunkt avklares mellom utøvere og skole.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Kolvereid skole64 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Val barne- og ungdomsskole10 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene ved Kolvereid deles i fire grupper, to grupper mandag og to grupper tirsdag.

    Val kommer til Kolvereid

  • 12:00 - 12:40
    Kolvereid skole53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene ved Kolvereid deles i fire grupper, to grupper mandag og to grupper tirsdag.

Produksjonsinformasjon
  • AntifestkomiteenLitteratur
  • Varighet:
  • Mandag 2. november. 2020
  • Støren barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Mandag 2. november. 2020
  • Vollan skole (tidl. Oppdal kristne)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:35
    Flå skole og barnehage46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:55
    Viggja skole39 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Fritt framAnnet
  • Varighet: 45
  • Mandag 2. november. 2020
  • Hunn skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:00
    Hunn skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. november. 2020
Produksjonsinformasjon
  • AntifestkomiteenLitteratur
  • Varighet:
  • Tirsdag 3. november. 2020
  • Støren barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Tirsdag 3. november. 2020
  • Rennebu barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Rennebu barne- og ungdomsskole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper. Hvis det er ok i forhold til Korona kan sikkert dette slås sammen til en konsert.

  • 10:00 - 10:40
    Rennebu barne- og ungdomsskole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper. Hvis det er ok i forhold til Korona kan sikkert dette slås sammen til en konsert.

Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime
  • Tirsdag 3. november. 2020
  • Støren ungdomsskole (Midtre Gauldal)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RumpaFilm, Scenekunst, Litteratur
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 3. november. 2020
  • Halsen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PolyfonaturaFilm, Musikk
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 3. november. 2020
  • Gimse ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Til Alt UteMusikk, Litteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 3. november. 2020
  • Overhalla Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:00
    Overhalla Montessoriskole19 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Tidspunkt kan avklares nærmere mellom skole og utøvere. Eneste konsert denne dagen.

Produksjonsinformasjon
  • Fritt framAnnet
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 3. november. 2020
  • Hunn skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:50 - 10:35
    Hunn skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Gravvik Oppvekstsenter8 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Kolvereid skole55 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene ved Kolvereid deles i fire grupper, to grupper mandag og to grupper tirsdag.

    Gravvik kommer til Kolvereid.

  • 12:00 - 12:40
    Kolvereid skole64 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene ved Kolvereid deles i fire grupper, to grupper mandag og to grupper tirsdag.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Flå skole og barnehage46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15 - 11:50
    Flå skole og barnehage46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Viggja skole33 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Tirsdag 3. november. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PolyfonaturaFilm, Musikk
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 3. november. 2020
  • Øya ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:30
    Øya ungdomsskole51 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Se ellers det som står om utstyr under produksjonsinfo. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:30 - 13:15
    Elvran skole19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Tirsdag 3. november. 2020
  • Rennebu EnSpire skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. november. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Eventyrlig rettssakKulturarv
  • Varighet: 90
  • Onsdag 4. november. 2020
  • Tydal barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45 - 09:30
    Fagerhaug skole30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Til Alt UteMusikk, Litteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 4. november. 2020
  • Bangsund skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Bangsund skole43 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AntifestkomiteenLitteratur
  • Varighet:
  • Onsdag 4. november. 2020
  • Haltdalen oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RumpaFilm, Scenekunst, Litteratur
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 4. november. 2020
  • Halsen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime
  • Onsdag 4. november. 2020
  • Hov skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:45
    Hov skole19 deltakere: 9. trinn

    Formidler: Elisabeth Maria Toften

  • 11:35 - 13:05
    Hov skole19 deltakere: 8. trinn
Produksjonsinformasjon
  • PolyfonaturaFilm, Musikk
  • Varighet: 90
  • Onsdag 4. november. 2020
  • Stortangen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:00
    Stortangen skole24 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Sørli skole23 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene fra Sørli skal være med :) Forstår det som at de er hos dere denne dagen.

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Se ellers det som står om utstyr under produksjonsinfo. 

Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Onsdag 4. november. 2020
  • Soknedal oppvekst
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Soknedal oppvekst49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper.

  • 12:00 - 12:40
    Soknedal oppvekst49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i to grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Onsdag 4. november. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Almir og PuffeneMusikk
  • Varighet: 35
  • Onsdag 4. november. 2020
  • Foldereid Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:55
    Foldereid Oppvekstsenter30 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Tidspunkt kan avklares med utøverne, dette er eneste konsert denne dagen.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Hov skole24 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:20 - 13:05
    Hov skole24 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fritt framAnnet
  • Varighet: 45
  • Onsdag 4. november. 2020
  • Overhalla Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Til Alt UteMusikk, Litteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 4. november. 2020
  • Namdalseid skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. november. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime
  • Torsdag 5. november. 2020
  • Røros skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:55 - 10:25
    Røros skole32 deltakere: 9. trinn

    Formidler: Elisabeth Maria Toften

  • 12:00 - 13:30
    Røros skole32 deltakere: 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AntifestkomiteenLitteratur
  • Varighet:
  • Torsdag 5. november. 2020
  • Brekken oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RumpaFilm, Scenekunst, Litteratur
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 5. november. 2020
  • Halsen ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Bell skole23 deltakere: 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 13:00
    Bell skole23 deltakere: 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Torsdag 5. november. 2020
  • Budal oppvekst (Midtre Gauldal)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Fosslia skole61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Fosslia skole61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Til Alt UteMusikk, Litteratur
  • Varighet: 45
  • Torsdag 5. november. 2020
  • Leka barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Leka barne- og ungdomsskole24 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Tidspunkt må avklares mellom skole og utøvere. Dette er eneste konsert denne dagen.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Børsa skole58 deltakere: 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:40 - 12:35
    Jåren-Råbygda oppvekstsenter49 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Buss: Jåren-Råbygda - Børsa ca 15 min

Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Torsdag 5. november. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fritt framAnnet
  • Varighet: 45
  • Torsdag 5. november. 2020
  • Overhalla barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PolyfonaturaFilm, Musikk
  • Varighet: 90
  • Torsdag 5. november. 2020
  • Namsskogan skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 12:30
    Namsskogan skole34 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Røyrvik oppvekstsenter avd. skole20 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Dere får besøk fra Rørvik oppvekstsenter - ta godt imot dem!

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Se ellers det som står om utstyr under produksjonsinfo. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:20 - 12:05
    Glåmos skole18 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:55 - 13:40
    Røros skole31 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Torsdag 5. november. 2020
  • Singsås skole (Midtre Gauldal)
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. november. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:00 - 08:45
    Røros skole31 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 09:50 - 10:35
    Røros skole31 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:05 - 11:50
    Røros skole31 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:55 - 13:40
    Røros skole31 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Fosslia skole61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:00 - 10:45
    Fosslia skole61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verdenVisuell kunst
  • Varighet: 45 min./skoletime
  • Fredag 6. november. 2020
  • Røros skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Fredag 6. november. 2020
  • Støren barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Støren barneskole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i tre grupper

  • 10:00 - 10:40
    Støren barneskole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i tre grupper

  • 11:45 - 12:25
    Støren barneskole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Elevene deles i tre grupper

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PolyfonaturaFilm, Musikk
  • Varighet: 90
  • Fredag 6. november. 2020
  • Snåsa skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Snåsa skole48 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Se ellers det som står om utstyr under produksjonsinfo. 

  • 11:15 - 12:45
    Snåsa skole30 deltakere: 10. trinn
Produksjonsinformasjon
  • RumpaFilm, Scenekunst, Litteratur
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 6. november. 2020
  • Fagerhaug skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Fagerhaug skole47 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Utøverne har med egen Mac/PC.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Til Alt UteMusikk, Litteratur
  • Varighet: 45
  • Fredag 6. november. 2020
  • Namsos ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:25
    Børsa skole58 deltakere: 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15 - 12:10
    Børsa skole58 deltakere: 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Fredag 6. november. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RumpaFilm, Scenekunst, Litteratur
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 6. november. 2020
  • Fagerhaug International School
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 13:00
    Fagerhaug International School28 deltakere: 8. trinn, 9. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Utøverne har med egen Mac/PC.

Produksjonsinformasjon
  • Fritt framAnnet
  • Varighet: 45
  • Fredag 6. november. 2020
  • Jøa barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Søndag 8. november. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Til Alt UteMusikk, Litteratur
  • Varighet: 45
  • Søndag 8. november. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 9. november. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
  • VåkenattKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 90
  • Mandag 9. november. 2020
  • Turnéteatret i Trøndelag
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Fillan skole31 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:15
    Fillan skole31 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • RumpaFilm, Scenekunst, Litteratur
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 9. november. 2020
  • Hegra ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Hegra ungdomsskole37 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Flott om dere på skolen fordeler elevene slik dere synes det er best, sllik at det blir så likt antall elever på hver av de fire forestillingene som mulig!

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Utøverne har med egen Mac/PC.


  • 11:30 - 13:00
    Hegra ungdomsskole37 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Til Alt UteMusikk, Litteratur
  • Varighet: 45
  • Mandag 9. november. 2020
  • Namsos ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PolyfonaturaFilm, Musikk
  • Varighet: 90
  • Mandag 9. november. 2020
  • Grong barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:45
    Grong barne- og ungdomsskole21 deltakere: 8. trinn

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Se ellers det som står om utstyr under produksjonsinfo. 

  • 11:40 - 13:10
    Grong barne- og ungdomsskole46 deltakere: 10. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Beitstad skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verden VGSVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 9. november. 2020
  • Levanger videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AntifestkomiteenLitteratur
  • Varighet:
  • Mandag 9. november. 2020
  • Strand oppvekstsenter (Hitra)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 10. november. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Barman skole19 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verden VGSVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 10. november. 2020
  • Aglo videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PolyfonaturaFilm, Musikk
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 10. november. 2020
  • Høylandet barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RumpaFilm, Scenekunst, Litteratur
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 10. november. 2020
  • Hegra ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VåkenattKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 10. november. 2020
  • Turnéteatret i Trøndelag
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Tirsdag 10. november. 2020
  • Hov skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Hov skole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:30
    By barnehage42 deltakere: 2 år, 3 år, 4 år, 5 år
Produksjonsinformasjon
  • Til Alt UteMusikk, Litteratur
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 10. november. 2020
  • Austafjord skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Austafjord skole11 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Tidspunkt kan avklares med utøverne, dette er eneste konsert denne dagen.

Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Tirsdag 10. november. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Beitstad skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Beitstad skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AntifestkomiteenLitteratur
  • Varighet:
  • Tirsdag 10. november. 2020
  • Knarrlagsund oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Tirsdag 10. november. 2020
  • Haltdalen oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:10
    Olav Duun videregående skole61 deltakere: 1baa, 1bab, 1eea, 1eeb, 1ho, 1tia, 1tib, 2bua, 2hea

    245 elever fra disse klassene fordeles jevnt på fire forestillinger.

  • 13:50 - 15:00
    Olav Duun videregående skole61 deltakere: 1baa, 1bab, 1eea, 1eeb, 1ho, 1tia, 1tib, 2bua, 2hea

    245 elever fra disse klassene fordeles jevnt på fire forestillinger.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. november. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Lensvik skole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Onsdag 11. november. 2020
  • Røros skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Røros skole39 deltakere: 3. trinn

    Elevene kommer en klasse av gangen

    Ok for skolen, må avklares med utøverne.

    De må gjerne rigge dagen før.


  • 10:00 - 10:40
    Røros skole37 deltakere: 4. trinn

    elevene kommer en klasse av gangen

    OK for skolen, må avklares med utøverne


Produksjonsinformasjon
  • AntifestkomiteenLitteratur
  • Varighet:
  • Onsdag 11. november. 2020
  • Sistranda barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Laget i verden VGSVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 11. november. 2020
  • Charlottenlund videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RumpaFilm, Scenekunst, Litteratur
  • Varighet: 90 min
  • Onsdag 11. november. 2020
  • Stokkan ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Stokkan ungdomsskole39 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Flott om dere på skolen fordeler elevene slik dere synes det er best, sllik at det blir så likt antall elever på hver av de ti forestillingene som mulig!

    Her trengs et rom egnet for filmvisning - det må kunne blendes og ha visningsutstyr. Utøverne har med egen Mac/PC.

  • 11:30 - 13:00
    Stokkan ungdomsskole39 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VåkenattKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 90
  • Onsdag 11. november. 2020
  • Turnéteatret i Trøndelag
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Til Alt UteMusikk, Litteratur
  • Varighet: 45
  • Onsdag 11. november. 2020
  • Rørvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Rørvik skole59 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene deles i tre grupper

  • 10:30 - 11:15
    Rørvik skole59 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene deles i tre grupper

  • 12:30 - 13:15
    Rørvik skole59 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene deles i tre grupper

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:50 - 11:00
    Olav Duun videregående skole61 deltakere: 1baa, 1bab, 1eea, 1eeb, 1ho, 1tia, 1tib, 2bua, 2hea

    245 elever fra disse klassene fordeles jevnt på fire forestillinger.

  • 12:00 - 13:10
    Olav Duun videregående skole61 deltakere: 1baa, 1bab, 1eea, 1eeb, 1ho, 1tia, 1tib, 2bua, 2hea

    245 elever fra disse klassene fordeles jevnt på fire forestillinger.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Onsdag 11. november. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:00
    Lysheim skole11 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Folla skole43 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Onsdag 11. november. 2020
  • Brekken oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • 13:30 - 14:10
    Brekken oppvekstsenter12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    OK for skolen, må avklares med utøverne.

Torsdag 12. november. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:15 - 09:45
    Sandvollan skole10 deltakere: 1. trinn

    Stipulert elevtall. Mulig 1. og 2. klasse kan ha felles opplegg onsdag e.m.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Torsdag 12. november. 2020
  • Glåmos skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Glåmos skole12 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    OK for skolen, må avklares med utøvere.

    De må rigge dagen før.

Produksjonsinformasjon
  • Laget i verden VGSVisuell kunst
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 12. november. 2020
  • Charlottenlund videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RumpaFilm, Scenekunst, Litteratur
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 12. november. 2020
  • Stokkan ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VåkenattKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 90
  • Torsdag 12. november. 2020
  • Turnéteatret i Trøndelag
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Til Alt UteMusikk, Litteratur
  • Varighet: 45
  • Torsdag 12. november. 2020
  • Nærøy ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Nærøy ungdomsskole49 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene deles i tre grupper

    Nærøy ungdomsskole slått sammen med kolvereid skole. Det ligger beskjed til utøvere i turnéplanen.

  • 10:30 - 11:15
    Nærøy ungdomsskole49 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene deles i tre grupper

    Nærøy ungdomsskole slått sammen med kolvereid skole. Det ligger beskjed til utøvere i turnéplanen.

  • 12:30 - 13:15
    Nærøy ungdomsskole49 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene deles i tre grupper

    Nærøy ungdomsskole slått sammen med kolvereid skole. Det ligger beskjed til utøvere i turnéplanen.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AntifestkomiteenLitteratur
  • Varighet:
  • Torsdag 12. november. 2020
  • Mausund oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Torsdag 12. november. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Malm skole66 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Malm skole66 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • I tråd med musikkenMusikk, Kunstarter i samspill
  • Varighet: ca. 40 min.
  • Torsdag 12. november. 2020
  • Røros skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Røros skole44 deltakere: 1. trinn

    Elevene kommer en klasse av gangen

    OK for skolen, må avklares med utøverne.


  • 13:00 - 13:40
    Røros skole44 deltakere: 2. trinn

    Elevene kommer en klasse av gangen

    OK for skolen, må avklares med utøverne


Fredag 13. november. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • AntifestkomiteenLitteratur
  • Varighet:
  • Fredag 13. november. 2020
  • Nabeita oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Til Alt UteMusikk, Litteratur
  • Varighet: 45
  • Fredag 13. november. 2020
  • Statland skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RumpaFilm, Scenekunst, Litteratur
  • Varighet: 90 min
  • Fredag 13. november. 2020
  • Stokkan ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VåkenattKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 90
  • Fredag 13. november. 2020
  • Turnéteatret i Trøndelag
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Fredag 13. november. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Byafossen skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15 - 12:55
    Byafossen skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • AntifestkomiteenLitteratur
  • Varighet:
  • Fredag 13. november. 2020
  • Dyrøy oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:10
    Levanger videregående skole60 deltakere: VG1 FBIE OG 2DTA, VG1 OG VG2 HO

    120 elever fra disse klassene fordeles jevnt på to forestillinger.

  • 13:40 - 14:50
    Levanger videregående skole60 deltakere: VG1 FBIE OG 2DTA, VG1 OG VG2 HO

    120 elever fra disse klassene fordeles jevnt på to forestillinger.

Produksjonsinformasjon
  • Til Alt UteMusikk, Litteratur
  • Varighet: 45
  • Fredag 13. november. 2020
  • Lauvsnes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 13:30 - 14:15
    Lauvsnes skole23 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Søndag 15. november. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Mandag 16. november. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RumpaFilm, Scenekunst, Litteratur
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 16. november. 2020
  • Stokkan ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VåkenattKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 90
  • Mandag 16. november. 2020
  • Turnéteatret i Trøndelag
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Leksdal skole12 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 12:00
    Leksdal skole12 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Gjølme skole45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

  • 10:20 - 11:00
    Gjølme skole45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

  • 12:45 - 13:25
    Gjølme skole45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:30
    Meråker skole40 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:15 - 13:15
    Meråker skole40 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Helt GrønnFilm
  • Varighet: 120 minutt
  • Mandag 16. november. 2020
  • Lauvsnes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 13:00
    Lauvsnes skole21 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Seter skole3 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Dere får besøk fra Seter skole - ta vel imot dem!

    "Helt Grønn" trenger et rom som kan blendes og et areal på ca. 30m2, for eksempel en gymsal eller et stort grupperom/klasserom.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 11:55
    Binde skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15 - 12:55
    Binde skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 17. november. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RumpaFilm, Scenekunst, Litteratur
  • Varighet: 90 min
  • Tirsdag 17. november. 2020
  • Stokkan ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VåkenattKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 17. november. 2020
  • Turnéteatret i Trøndelag
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt GrønnFilm
  • Varighet: 120 minutt
  • Tirsdag 17. november. 2020
  • Strand barne og ungdomsskole (Osen)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Balkan BrasserieMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 17. november. 2020
  • Meldal Barne- og Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Meldal Barne- og Ungdomsskole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i fire grupper; to grupper tirsdag og to grupper onsdag.

  • 12:00 - 12:40
    Meldal Barne- og Ungdomsskole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i fire grupper; to grupper tirsdag og to grupper onsdag.

Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Tirsdag 17. november. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Eventyrlig rettssakKulturarv
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 17. november. 2020
  • Vikhammeråsen grendaskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 12:10
    Henning skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:55 - 13:35
    Henning skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 18. november. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt GrønnFilm
  • Varighet: 120 minutt
  • Onsdag 18. november. 2020
  • Namdalseid skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Namdalseid skole12 deltakere: 5. trinn

    Ta eventuelt med 3-5 elever fra, 7. trinn, da de er litt mange den dagen det 7. sin tur. 

    "Helt Grønn" trenger et rom som kan blendes og et areal på ca. 30m2, for eksempel en gymsal eller et stort grupperom/klasserom.

  • 11:45 - 13:45
    Namdalseid skole15 deltakere: 6. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VåkenattKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 90
  • Onsdag 18. november. 2020
  • Turnéteatret i Trøndelag
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Balkan BrasserieMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 18. november. 2020
  • Meldal Barne- og Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Meldal Barne- og Ungdomsskole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i fire grupper; to grupper tirsdag og to grupper onsdag.

  • 12:00 - 12:40
    Meldal Barne- og Ungdomsskole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i fire grupper; to grupper tirsdag og to grupper onsdag.

Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Onsdag 18. november. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:20 - 11:00
    Ogndal skole35 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:25
    Ogndal skole35 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 19. november. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30 - 09:15
    Årlivoll skole48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:15 - 11:00
    Årlivoll skole48 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Helt GrønnFilm
  • Varighet: 120 minutt
  • Torsdag 19. november. 2020
  • Namdalseid skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Namdalseid skole23 deltakere: 7. trinn

    La eventuelt 3-5 elever fra 7. trinn være med sammen med 5. trinn, slik at antallet elever blir litt bedre fordelt. 

Produksjonsinformasjon
  • VåkenattKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 90
  • Torsdag 19. november. 2020
  • Turnéteatret i Trøndelag
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Balkan BrasserieMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 19. november. 2020
  • Orkanger barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Orkanger barneskole61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i fem grupper; tre grupper torsdag og to grupper fredag.

  • 11:00 - 11:40
    Orkanger barneskole61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i fem grupper; tre grupper torsdag og to grupper fredag.

  • 13:00 - 13:40
    Orkanger barneskole61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i fem grupper; tre grupper torsdag og to grupper fredag.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Torsdag 19. november. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:45 - 13:45
    Lensvik skole51 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Fredag 20. november. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:40 - 09:25
    Rindal skole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 10:45 - 11:30
    Rindal skole46 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Helt GrønnFilm
  • Varighet: 120 minutt
  • Fredag 20. november. 2020
  • Statland skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VåkenattKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 90
  • Fredag 20. november. 2020
  • Turnéteatret i Trøndelag
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Balkan BrasserieMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 20. november. 2020
  • Orkanger barneskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Orkanger barneskole61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i fem grupper; tre grupper torsdag og to grupper fredag.

  • 11:00 - 11:40
    Orkanger barneskole61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i fem grupper; tre grupper torsdag og to grupper fredag.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Fredag 20. november. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Kvam skole53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15 - 12:55
    Kvam skole53 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VåkenattKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 90
  • Fredag 20. november. 2020
  • Verdalsøra barneskole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 23. november. 2020
Produksjonsinformasjon
  • IcemusicMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 23. november. 2020
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    riggedag da det er skolefri denne dagen

Produksjonsinformasjon
  • VåkenattKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 90
  • Mandag 23. november. 2020
  • Turnéteatret i Trøndelag
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Grøtte skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i seks grupper, fordelt på tre grupper mandag og tre grupper tirsdag.

  • 11:00 - 11:40
    Grøtte skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i seks grupper, fordelt på tre grupper mandag og tre grupper tirsdag.

  • 13:00 - 13:40
    Grøtte skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i seks grupper, fordelt på tre grupper mandag og tre grupper tirsdag.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Grøtte skole54 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:00 - 13:00
    Grøtte skole54 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Tirsdag 24. november. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • IcemusicMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 24. november. 2020
  • Nesheim skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Nesheim skole53 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre trupper, fordelt på to konserter tirsdag og en konsert onsdag. Eller motsatt - dette kan avklare mellom skole og utøvere.

  • 12:00 - 12:40
    Nesheim skole53 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre trupper, fordelt på to konserter tirsdag og en konsert onsdag. Eller motsatt - dette kan avklare mellom skole og utøvere.

Produksjonsinformasjon
  • Helt GrønnFilm
  • Varighet: 120 minutt
  • Tirsdag 24. november. 2020
  • Bangsund skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Bangsund skole17 deltakere: 5. trinn

    Fordel eventuelt 3-4 elever fra 6. trin over hit for å få jevnere elevtall.

    "Helt Grønn" trenger et rom som kan blendes og et areal på ca. 30m2, for eksempel en gymsal eller et stort grupperom/klasserom.

  • 11:45 - 13:45
    Bangsund skole19 deltakere: 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • VåkenattKulturarv, Scenekunst
  • Varighet: 90
  • Tirsdag 24. november. 2020
  • Turnéteatret i Trøndelag
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Grøtte skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i seks grupper, fordelt på tre grupper mandag og tre grupper tirsdag.

  • 11:00 - 11:40
    Grøtte skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i seks grupper, fordelt på tre grupper mandag og tre grupper tirsdag.

  • 13:00 - 13:40
    Grøtte skole54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i seks grupper, fordelt på tre grupper mandag og tre grupper tirsdag.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 11:00
    Grøtte skole54 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Tirsdag 24. november. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Egge barneskole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Fritt framAnnet
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 24. november. 2020
  • Høknes barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 25. november. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Helt GrønnFilm
  • Varighet: 120 minutt
  • Onsdag 25. november. 2020
  • Bangsund skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Bangsund skole26 deltakere: 6. trinn

    Fordel eventuelt 3-4 elever over på oppleget for 5. trinn for å få et jevnere elevtall.

Produksjonsinformasjon
  • Balkan BrasserieMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 25. november. 2020
  • Løkken Verk montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Løkken Verk montessoriskole38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i to grupper.

  • 12:00 - 12:40
    Løkken Verk montessoriskole38 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i to grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Egge barneskole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Egge barneskole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • IcemusicMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 25. november. 2020
  • Nesheim skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Nesheim skole53 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre trupper, fordelt på to konserter tirsdag og en konsert onsdag. Eller motsatt - dette kan avklare mellom skole og utøvere.

Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Onsdag 25. november. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fritt framAnnet
  • Varighet: 45
  • Onsdag 25. november. 2020
  • Høknes barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 26. november. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • IcemusicMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 26. november. 2020
  • Skogn barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:40
    Skogn barne- og ungdomsskole43 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre grupper, fordelt på to konserter torsdag og en fredag - eller motsatt. Dette kan avklares mellom skole og utøver.

  • 12:00 - 12:40
    Skogn barne- og ungdomsskole43 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre grupper, fordelt på to konserter torsdag og en fredag - eller motsatt. Dette kan avklares mellom skole og utøver.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Rindal skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles tre grupper.

  • 11:00 - 11:40
    Rindal skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles tre grupper.

  • 12:00 - 12:40
    Rindal skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles tre grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Egge barneskole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Egge barneskole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Torsdag 26. november. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fritt framAnnet
  • Varighet: 45
  • Torsdag 26. november. 2020
  • Høknes barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:55 - 11:55
    Rindal skole56 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 27. november. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Balkan BrasserieMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 27. november. 2020
  • Krokstadøra oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Krokstadøra oppvekstsenter19 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Her kan tidspunkt avklares mellom skole og utøvere. Eneste konsert denne dagen.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Egge barneskole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • IcemusicMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 27. november. 2020
  • Skogn barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Skogn barne- og ungdomsskole43 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre grupper, fordelt på to konserter torsdag og en fredag - eller motsatt. Dette kan avklares mellom skole og utøver.

Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Fredag 27. november. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fritt framAnnet
  • Varighet: 45
  • Fredag 27. november. 2020
  • Sørenget oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Mandag 30. november. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Lensvik skole44 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Er Lensvik skole under ombygging? Hvis tilfelle - hvor kan konsertene være?

  • 11:00 - 11:40
    Lensvik skole44 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Er Lensvik skole under ombygging? Hvis tilfelle - hvor kan konsertene være?

Produksjonsinformasjon
  • IcemusicMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 30. november. 2020
  • Ekne skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Ekne skole26 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Eneste konsert denne dagen, så annet tidspunkt kan avklares mellom skole og utøver.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Lø skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Fritt framAnnet
  • Varighet: 45
  • Mandag 30. november. 2020
  • Otterøy skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:00
    Otterøy skole40 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 13:00 - 13:40
    Lysheim skole26 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 1. desember. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Evjen skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

  • 11:00 - 11:40
    Evjen skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

  • 12:00 - 12:40
    Evjen skole60 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Lø skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Lø skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • IcemusicMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 1. desember. 2020
  • Markabygda Montessoriskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Markabygda Montessoriskole27 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Datoen er avklart ok med utøverne.

    Eneste konsert denne dagen, så annet tidspunkt kan avklares mellom skole og utøver.

Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Tirsdag 1. desember. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Fritt framAnnet
  • Varighet: 45
  • Tirsdag 1. desember. 2020
  • Vestbyen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Vestbyen skole43 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Onsdag 2. desember. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Årlivoll skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

  • 11:00 - 11:40
    Årlivoll skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

  • 12:00 - 12:40
    Årlivoll skole51 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Lø skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Fritt framAnnet
  • Varighet: 45
  • Onsdag 2. desember. 2020
  • Vestbyen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:45
    Vestbyen skole43 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 12:00 - 12:45
    Vestbyen skole43 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Onsdag 2. desember. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 3. desember. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Torsdag 3. desember. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Mære skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:10
    Mære skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Fritt framAnnet
  • Varighet: 45
  • Torsdag 3. desember. 2020
  • Bangsund skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Bangsund skole57 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Fredag 4. desember. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Fredag 4. desember. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:10
    Mære skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15 - 12:55
    Mære skole62 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • Fritt framAnnet
  • Varighet: 45
  • Fredag 4. desember. 2020
  • Namdalseid skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:45
    Namdalseid skole52 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Mandag 7. desember. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Mandag 7. desember. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:40
    Steinkjer skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 8. desember. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Steinkjer skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15 - 12:55
    Steinkjer skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Tirsdag 8. desember. 2020
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 9. desember. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Steinkjer skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:40
    Steinkjer skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 12:55
    Gimse skole57 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 10. desember. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:40
    Steinkjer skole58 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Gimse skole57 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:40 - 12:35
    Gimse skole57 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 11. desember. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:55
    Gimse skole57 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:40 - 12:35
    Gimse skole57 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Våren 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • -
Tirsdag 5. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Tirsdag 5. januar. 2021
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Onsdag 6. januar. 2021
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Torsdag 7. januar. 2021
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 8. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Fredag 8. januar. 2021
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
  • AntifestkomiteenLitteratur
  • Varighet:
  • Mandag 11. januar. 2021
  • Halsa barne- og ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Ekne skole37 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:05 - 09:50
    Sodin skole30 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:20 - 11:05
    Sodin skole30 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Stokkan ungdomsskole66 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene deles i seks grupper, fordelt på tre konserter tirsdag og tre konserter onsdag.

  • 10:30 - 11:10
    Stokkan ungdomsskole66 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene deles i seks grupper, fordelt på tre konserter tirsdag og tre konserter onsdag.

  • 12:30 - 13:10
    Stokkan ungdomsskole66 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene deles i seks grupper, fordelt på tre konserter tirsdag og tre konserter onsdag.

Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Tirsdag 12. januar. 2021
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:05 - 09:50
    Sodin skole30 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:20 - 11:05
    Sodin skole30 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Stokkan ungdomsskole66 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene deles i seks grupper, fordelt på tre konserter tirsdag og tre konserter onsdag.

  • 10:30 - 11:10
    Stokkan ungdomsskole66 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene deles i seks grupper, fordelt på tre konserter tirsdag og tre konserter onsdag.

  • 12:30 - 13:10
    Stokkan ungdomsskole66 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene deles i seks grupper, fordelt på tre konserter tirsdag og tre konserter onsdag.

Produksjonsinformasjon
  • Maktens ansikterKulturarv
  • Varighet: 4 timer
  • Onsdag 13. januar. 2021
  • Falstadsenteret
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. januar. 2021
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:45
    Svanem skole15 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:00
    Nesheim skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Nesheim skole50 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:10
    Hegra ungdomsskole49 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

  • 10:30 - 11:10
    Hegra ungdomsskole49 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

  • 12:30 - 13:10
    Hegra ungdomsskole49 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Elevene deles i tre grupper.

Produksjonsinformasjon